תכנון מערכת אזעקה לבית

הבחירה הנכונה לשנת 2021

כל מה שחשוב לדעת על תכנון מערכת אזעקה לבית

ככל שעוברות השנים, ככה תחומים רבים מקפידים על התפתחות מתמדת ושכלולים, שיוכלו להפוך אותם להרבה יותר מוצלחים ממה שהם היום. 

אולי אנחנו לא חושבים על תחומים כמו זה שנתאר לכם עכשיו, אבל ההתפתחות לא פוסחת גם על תחומים כמו פריצות לבתים, שכן הפורצים מקדישים זמן רב לפיצוח שיטות הפריצה לבתים ולבתי עסק שונים. 

בגלל הסיבה הזו בדיוק, אלפי אנשים מצטרפים מדי שנה למעגל הלקוחות של חברת ריסקו, שמספקת להם מוצרים חדשניים ויוקרתיים שיוכלו להגן על הבית או בית העסק.

 גם אתם מוזמנים להצטרף אל מאגר הלקוחות המרוצים שלנו, וכל התהליך הזה מתחיל מתכנון מערכת אזעקה לבית. אז איך זה קורה בפועל?

תכנון מערכת אזעקה לבית
תכנון מערכת אזעקה לבית
תוכן עניינים לניווט מהיר

 LightSYS™ 2 – המערכת ההיברידית המקצועית  בעולם. נקודה.

הLightSYS™ 2 הינה מערכת היברידית אשר ניתנת להתקנה בצורה חוטית או אלחוטית. המערכת מספקת אבטחה והגנה מלאה, וניתנת להתאמה מדויקת ללקוח, הן מבחינת ביצועים והן מבחינה תקציבית, שכן  מחיריה זולים יותר ממערכת אלחוטית וביצועיה טובים יותר בשל החיבור הקווי. המערכת כוללת:

LightSYS KitApp אזעקה
HEB

האפליקציה ושירותי הענן של ריסקו – ביטחון 24/7 בכל זמן ובכל מקום.

אפליקציית הסמארטפון שלנו מעניקה לכם שליטה מלאה על מערכת האבטחה והבית החכם מכל מקום ובכל זמן, כך שתוכלו לשהות מחוץ לבית או אפילו לצאת לחופשה בראש שקט, ולקבל עדכונים בזמן אמת מהמערכת. 

מה הופך את המתקינים שלנו לטובים ביותר עבורכם?

ריסקו משקיעה משאבים רבים במיון, בחירה והכשרת המתקינים ותשמח להמליץ לכם על מתקין מוסמך באזור מגוריכם. הנה כמה נקודות מעניינות על המתקינים שלנו, שיעזרו לכם לישון בשקט:

מתקין של ריסקו

תכנון מערכת אזעקה לבית – היום זה כבר ממש לא כמו פעם

בעבר תכנון מערכת אזעקה לבית לא היה מביא איתו תחכום גדול כל כך – המצלמות היו יכולות להיות מותקנות בקלות, משום שהיה בדיוק דגם אחד שלהן בשוק, והוא היה קל ופשוט ביותר להתקנה. לעומת זאת, היום תכנון מערכת אזעקה לבית הוא עניין גדול בפני עצמו – וזוהי בשורה אדירה עבור מי שאיכות ומקצועיות הן חלק בלתי נפרד ממה שהוא מחפש. אז איך תכנון מערכת אזעקה לבית שמביא איתו שלבים ארוכים הוא דווקא יתרון?

התכנון הוא חלק בלתי נפרד מההתקנה של מערכת אזעקה לבית, מהסיבה הפשוטה שקיימים היום כל כך הרבה סוגים של מערכות אזעקה. בנוסף לדגמים הרבים של מערכות אזעקה, היום המבנים השונים בנויים בצורה שונה, ולכן לכל אחד מהם יש את המאפיינים היחודיים לו. מעבר לשני הגורמים האלו, קיים גם הגורם הקווי לעומת הגורם האלחוטי – כאשר חלק מהמערכות בנויות באופן הזה וחלק מהן דווקא באופן אחר.

הודות לכך שהיום אתם יכולים לבחור מערכת אזעקה לבית שמתאימה לבית שלכם באופן אישי, אתם יכולים להנות מעולם שלם של יתרונות שכל אחד ואחד מהדגמים מביא איתו. המערכת שתבחרו יכולה להביא איתה מאפיינים שיהיו נהדרים באופן ספציפי לבית או לעסק שלכם, עם מינימום פשרות ועם מקסימום בטיחות והצלחה.

מה כולל תכנון מערכת אזעקה לבית?

אז תכנון מערכת אזעקה לבית הוא תחום שמתחלק לשני חלקים. החלק הראשון הוא החלק שתלוי בכם: כחלק מתכנון מערכת אזעקה לבית, תצטרכו להחליט אילו אלמנטים אתם רוצים שיהיו חלק מהמערכת. יש אפשרות לשלב בתכנון מערכת אזעקה לבית רק מצלמות אבטחה, אך יש אפשרות להוסיף אליהן גם גלאי עשן, גלאי דליפות גז, מערכת בית חכם, קודן אלקטרוני ועוד.

החלק השני של תכנון מערכת אזעקה לבית קשור למתקינים שיגיעו אליכם לשם התקנת מערכת אזעקה לבית. המתקינים יצטרכו להתאים את סוג המערכת שבחרתם לבית שלכם, ולהבין כיצד הם מבצעים את ההתקנה בצורה הטובה ביותר.

ברגע שאתם ניגשים לתכנון מערכת אזעקה, אתם מבטיחים לעצמכם הליך מקצועי, אחראי ובטוח הרבה יותר מאשר התקנת מערכת אזעקה באופן ספונטני ומבלי תכנון מקדים. כדאי לבצע תכנון מקיף, שכולל מעבר על כל האפשרויות הקיימות עבורכם, ובחירה קפדנית ומדויקת ביניהן, בהתאם לצרכים האישיים שלכם ולאופי המבנה שבו אתם מתגוררים או מנהלים את העסק שלכם.

תכנון מערכת אזעקה לבית צריך להיעשות בהתאם לצרכים שלכם

כשמדברים היום על תכנון מערכת אזעקה לבית, מדברים על עולם שלם של אפשרויות, ולא בכדי. כחלק מתכנון מערכת אזעקה לבית תוכלו להתפזר לעשרות כיוונים שונים, אך חשוב שתקחו בחשבון שכל אלמנט נוסף שתוסיפו למערכת מייקר את הרכישה שלה, ומכאן נובעת השאלה – האם אתם באמת צריכים את זה? כמובן שבמידה ולא, אין כל צורך לייקר לעצמכם את הסיפור הזה, אולם אם השימוש במגוון האלמנטים שמרכיבים מערכת אזעקה לבית יכול להיות עבורכם רלוונטי – אין שום מחיר שלא שווה את השקט האישי והביטחון שלכם.

כהוכחה לכך, ניתן לראות שהיום מעטים המבנים שאינם ממגנים את עצמם במערכת אזעקה מצוינת, בין אם היא שייכת לדגם פשוט וישן יחסית, ובין אם היא שייכת דווקא לדגם מתקדם וטכנולוגי יותר. כך או כך, היות והסיכון לפריצות היום הוא גבוה כל כך, והוא אף הולך והופך לגבוה יותר מיום ליום, שווה לשקול את האפשרות של תכנון מערכת אזעקה והתקנתה במבנה שחשוב לכם.

אז מה חשוב לקחת בחשבון בזמן תכנון מערכת אזעקה לבית?

תכנון מערכת אזעקה לבית צריך לקחת בחשבון את סוג המבנה שלכם. כשמדובר על הבית שבו אנחנו מתגוררים, למשל, ובו נמצאים כל החפצים יקרי הערך שלנו וכמובן גם האנשים שהכי חשובים לנו – אין ספק שמערכת אזעקה לבית צריכה לכלול אלמנטים שיוכלו להפוך את הבית למקום אפילו יותר שמור ובטוח ממה שהוא כרגע. הצבת מצלמות אבטחה יוכלו לצמצם את האפשרות לפריצה, מערכת בית חכם תקל עליכם ותוכל להיות לכם נוחה מאוד לשימוש, גלאי עשן יוכלו להתריע לפני פריצה של שריפה, וגלאי דליפת גז יוכלו גם הם להזהיר אתכם מפני הסיכון. אם נחזור קצת אחורה לגורמים שכדאי לחשוב עליהם, אזי שגלאי דליפת גז לא יוכל להיות רלוונטי כמובן עבור בית שלא משתמש בגז אלא בכיריים חשמליות.

כמו כן, גם חללים סגורים כמו בנקים, חנויות יהלומים ומקומות נוספים שמחזיקים בציוד שווה ערך יוכלו להבטיח לעצמם ביטחון מלא עם מערכת אזעקה משוכללת ביותר.

ברגע שמותקנת מערכת אזעקה על כלל האלמנטים השונים שהיא מביאה איתה, אתם יכולים להיות רגועים גם כאשר אתם נמצאים במקום ובוודאי גם ברגעים שבהם אתם מרוחקים ממנו. על ידי מערכת שנותנת לכם הגנה של 360 מעלות, אתם יכולים לבחור בכל רגע נתון מה לעשות והאם להזעיק עזרה נוספת, על מנת להתמודד עם מה שמתרחש במבנה.

אפליקציה שמתחברת למערכת אזעקה לבית – כי ב-2021 הדברים כבר עובדים בצורה אחרת לגמרי

אם פעם התקנת מערכת אזעקה לבית היתה מועילה אך ורק למי שנמצא בסביבת מקום כדי לשמוע אותה, הרי שהיום הדברים מתנהלים בצורה הרבה יותר מתקדמת, טכנולוגית ויעילה. היום באמצעות אפליקציה שאותה אפשר להתקין על כל טלפון נייד חכם, תוכלו להיות בשליטה מלאה על מערכת אזעקה לבית שהתקנתם, ולהנות מהתראות, צילומים וגישה ישירה לכל מה שקורה בבית שלכם. באמצעות האפליקציה תוכלו לשלוט על מערכת הבית החכם, להציץ בצילומים של מצלמות האבטחה, ופשוט להבטיח לעצמכם שהאצבע תישאר תמיד על הדופק. אם נסתכל על התמונה כולה, נגלה שמדובר כאן על עולם שלם של יתרונות שהיום פשוט לא כדאי לוותר עליו.

"סליחה, כמה זה עולה?"

אי אפשר כמובן לדבר על תכנון מערכת אזעקה לבית מבלי להזכיר קצת מחירים, אז אל דאגה חברים – בדיוק בשביל זה אנחנו כאן. מערכת אזעקה לבית היום מתחילה ממחירים של כ-2,000 ש"ח עבור מערכות בסיסיות עם מספר אלמנטים קטן יחסית, והיא יכולה גם להגיע למחירים של 10,000 ש"ח ויותר, עבור מערכת משוכללת עם אלמנטים מגוונים. למחירים אלו יתווסף גם מחיר ההתקנה, שבדרך כלל יעמוד על בין 800 ש"ח ל-1,200 ש"ח, ולפעמים אף יותר – הכל תלוי במורכבות ההתקנה, בסוג החלל ובכמות האלמנטים.

תכנון מערכת אזעקה לבית עם ריסקו: חיפשתם שקט נפשי – ומצאתם!

אנחנו בחברת ריסקו מזמינים אתכם להנות ממגוון השירותים והמוצרים שלנו, ולהבטיח לעצמכם רמת אבטחה שתשאיר אתכם רגועים ושלווים לאורך זמן. עם מיטב המומחים בתחום, המוצרים המתקדמים ביותר והשירות הנהדר שלנו – אנחנו מבטיחים לכם שתצאו מרוצים. מחכים לכם, צלצלו אלינו 09-9637868.

שאלות נפוצות

המחיר משתנה בהתאם למפרט שאתם רוצים להזמין וגודלו של הנכס. 

כן, יש לנו מתקינים מורשים בפריסה ארצית ובזמינות גבוהה מאוד.

לא, אך תצטרכו להתקין גלאי תנועה ייעודי אשר יתעלם מחיות מחמד עפ"י נתונים של משקל וגובה שנגדיר ביחד מראש.

במידה ואתם רוצים להתקין מערכת אבטחה בנכס קיים, תוכלו לבקש מערכת אלחוטית, אשר אינה דורשת הכנת תשתיות ומעבר צינור דרך קירות. במידה ומדובר בנכס חדש, תוכלו לבקש מהמהנדס או מהאדריכל לתכנן מראש תשתית לצורך העניין.

בזכות טכנולוגיית הענן של ריסקו, אשר נמצאת בפיתוח ושיפורים תמידיים זה עשור, ניתן לצפות בכל זמן ומקום במתרחש אצלכם בבית, בגינה או במשרד. במידה ויש ניסיון פריצה לנכס שלכם תקבלו התראה באפליקציה בזמן אמת. עוד יתרון משמעותית לענן – הוא נותן אפשרות למתקינים שלנו לאתר ולפתור תקלות מרחוק!

דירות מגורים במבנים דורשות בעיקר הגנה פנימית של שטח המגורים. במקרה של בית פרטי, דירת גן, פנטהאוז, או בית עם שטחי מרפסת בצד, כדאי גם לשקול הגנה על אזורים חיצוניים. הגנה התספק שכבה נוספת של אבטחה. במקרה זה, מערכת חיצונית יעילה יותר במקרה של פולשים מכיוון שהיא מתריעה לפני שהפורץ נכנס לבית.

רוצים לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית ממתקין מוסמך?

השאירו את פרטיכם ומתקין המוסמך להתקין מערכות ריסקו באזורכם יצור עמכם קשר בהקדם!

קבוצת RISCO הינה מובילה טכנולוגית בשוק פתרונות האבטחה העולמי, עם מיליוני לקוחות מרוצים ומשרדים אזוריים ברחבי העולם. מוצרי האבטחה של ריסקו מיועדים לכל סוג של התקנה – מהתקנה ביתית דרך עסקים ועד פרויקטים מורכבים מרובי סניפים. לגלאים המקצועיים של ריסקו טכנולוגיות ייחודיות המבטיחות יכולות גילוי מתקדמות ואמינות מוכחת.

צור קשר

Copyright RISCO Group LTD. All rights reserved | תנאי שימוש | מדיניות פרטיות

רגע לפני
שאתם
עוזבים...
אל "תשברו את הראש" בעצמכם!
השאירו פרטים ומתקין מוסמך, אמין ומקצועי
של ריסקו יתן לכם הצעת מחיר הוגנת!