מערכת אזעקה לבית

הבחירה החשובה ביותר ב-2021

כל מה שחשוב לדעת על מערכת אזעקה לבית

אין מקום שיותר חשוב לנו מאשר הבית שלנו. הבית שלנו הוא המקום הבטוח שלנו, המקום שאליו אנחנו אוהבים לחזור אחרי יום עבודה ארוך, המקום שבו אנחנו חיים עם האנשים שאנחנו הכי אוהבים בעולם, והמקום שבו כל הדברים החשובים שלנו נמצאים. 

היינו רוצים אולי לחשוב שהבית שלנו הוא המקום הכי מוגן בעולם, אבל בפועל, הן במדינת ישראל והן במדינות העולם בכלל, מתקיימות אלפי פריצות בשנה, שמובילות לכדי טראומות, גניבת חפצים יקרי ערך, והגרוע מכולם – תחושת החדירה לפרטיות, שהיא תחושה פשוט בלתי נסבלת. אם עד היום הייתם צריכים להתפשר על ההגנה המקיפה הזו, הרי שהיום, באמצעות מערכת אזעקה לבית, אתם יכולים לספק לעצמכם מעטפת הגנה מסוג אחר לחלוטין – הרבה יותר מקצועית, הרבה יותר מקיפה, הרבה יותר מידית. היום מערכת אזעקה לבית היא מוצר סופר משוכלל וטכנולוגי, כך שהיא עומדת לעלות על כל הציפיות שיש לכם כרגע. אז מה מחכה לכם בעת ההתקנה ואיך החיים שלכם עומדים להשתנות בעקבותיה? הנה כל הפרטים שחשוב לדעת.

חיים שקטים ורגועים יותר

מערכת אזעקה לבית היא זו שיכולה להפוך לכם את החיים להרבה יותר שקטים ורגועים, ולכן כדאי לדאוג שהיא תותקן גם אצלכם, ויפה שעה אחת קודם. אז איך משיגים מערכת אזעקה לבית ומהם בדיוק היתרונות שלה? בואו ונבדוק ביחד.

מערכת אזעקה לבית
מערכת אזעקה לבית
תוכן עניינים לניווט מהיר

 LightSYS™ 2 – המערכת ההיברידית המקצועית  בעולם. נקודה.

הLightSYS™ 2 הינה מערכת היברידית אשר ניתנת להתקנה בצורה חוטית או אלחוטית. המערכת מספקת אבטחה והגנה מלאה, וניתנת להתאמה מדויקת ללקוח, הן מבחינת ביצועים והן מבחינה תקציבית, שכן  מחיריה זולים יותר ממערכת אלחוטית וביצועיה טובים יותר בשל החיבור הקווי. המערכת כוללת:

LightSYS KitApp אזעקה
HEB

האפליקציה ושירותי הענן של ריסקו – ביטחון 24/7 בכל זמן ובכל מקום.

אפליקציית הסמארטפון שלנו מעניקה לכם שליטה מלאה על מערכת האבטחה והבית החכם מכל מקום ובכל זמן, כך שתוכלו לשהות מחוץ לבית או אפילו לצאת לחופשה בראש שקט, ולקבל עדכונים בזמן אמת מהמערכת. 

מה הופך את המתקינים שלנו לטובים ביותר עבורכם?

ריסקו משקיעה משאבים רבים במיון, בחירה והכשרת המתקינים ותשמח להמליץ לכם על מתקין מוסמך באזור מגוריכם. הנה כמה נקודות מעניינות על המתקינים שלנו, שיעזרו לכם לישון בשקט:

מתקין של ריסקו

מערכת אזעקה לבית – הדרך שלכם לקבל ביטחון אישי מקסימלי

לא פעם אנחנו שומעים כל מיני קולות לא מזוהים, או שתחושות הבטן שלנו מצביעות על תנועה חשודה שאינה שייכת לבית שלנו. לפעמים מדובר ברגע שמבהיל אותנו אך מתברר כרגע אינו מציאותי, אבל לפעמים מדובר בחששות אמיתיים שמתגלים גם בתור מציאותיים לחלוטין. מערכת אזעקה לבית היא הדרך שלכם להשקיט את הקולות האלו שמתרוצצים לכם בראש, ולתת תוקף אמיתי לאותן תנועות חשודות וצלילים חשודים שמרתיעים אתכם.

החיים שלכם אינם אמורים להיות מלאים בפחדים ובחששות, ובוודאי שלא בחיפוש אחר אימות או שלילת הקולות שאותם אתם שומעים. חיים שכאלו הם אינם חיי רווחה נעימים, אלא הם פוגמים באיכות החיים שלכם, וגורמים לכם ולתהות ולנוע כל הזמן בין דמיון לבין מציאות.

במקום לחשוב עם עצמכם אם אתם מדמיינים או לא, מערכת אזעקה לבית תהיה זו שתוכל להתריע בפניכם על אותן תנועות לא רצויות, ולאמת את הדברים שלכם. ברגע שמערכת אזעקה לבית תתחיל לפעול, תוכלו לקחת את העניינים לידיים ולפעול בהתאם, על ידי חיוג למשטרה לדוגמה, אזעקת השכנים למקום, או הגעה עצמאית לאיזור לשם טיפול בכל מה שמתרחש.

מערכת אזעקה לבית מתחברת למכשיר סלולרי חכם

אם בעבר מערכת אזעקה לבית לא היתה ממש יעילה, בגלל שהיא היתה מתריעה על פריצה אך ורק על ידי הפעלת סירנות בבית עצמו, הרי שהיום מערכת אזעקה לבית עובדת בצורה הרבה יותר חכמה – היא מתריעה גם לטלפון הסלולרי החכם שלכם. אז איך בדיוק זה עוזר לכם?

הטלפון הסלולרי החכם שלכם מלווה אתכם היום לכל מקום. אם בעבר היה זה טלפון שנועד אך ורק למקרי חירום, הרי שהיום הטלפון הסלולרי החכם משמש אתכם לכדי ביצוע מגוון פעולות – גלישה באינטרנט, הצצה ברשתות החברתיות, התעדכנות בחדשות ועוד. היות והחיבור ביניכם לבין הטלפון הסלולרי שלכם הוא כל כך רציף, עמוק, מידי ומתמשך, הוא המקום הבטוח ביותר לקבל ממנו התראות על כל מה שמתרחש בבית שלכם. מהסיבה הזו בדיוק, האפליקציה שמתחברת למערכת אזעקה לבית היא רעיון לא פחות מגאוני ובעל חשיבות עליונה עבורכם.

חשבו על פעמים שבהן אתם עוזבים את הבית לכמות שעות גדולה במיוחד, על פעמים שבהן אתם חוגגים ערב חג במשך ערב שלם מחוץ לבית, וגם על הפעמים שאתם נוסעים לטייל בארץ או בחוץ לארץ לכמה ימים. המצבים האלו הם מצבים שבהם אין לכם כל שליטה על מה שמתרחש בבית, ולכן מערכת אזעקה לבית היא זו שיכולה לשמור אתכם עם השליטה בידיים. במידה ומתרחשת פריצה, תוכלו לקבל על כך התרעה ובהתאם להזעיק את השכנים, את בני המשפחה או את ניידת המשטרה הקרובה, שתוכל לפתור את העניין. מדובר כאן על חיסכון בזמן יקר ביותר, שיכול להפוך מצבי פריצה, לדוגמה, למצבים שמונעים אותה.

שדרוגים של מערכת אזעקה לבית שכדאי להכיר

מערכת אזעקה לבית היום היא ממש לא מה שהיא היתה בעבר. מערכת אזעקה לבית היום היא עולם שלם של יתרונות והזדמנויות, ולכן רבים בוחרים להתקין אותה מבלי לחשוב פעמיים, גם לצרכים פרטיים כמו בית מגורים, אך גם לצרכים עסקיים כמו בתי עסק שונים – קניונים, מסעדות, תיאטראות ועוד. מערכת אזעקה לבית היום מבוססת גם על מערכת חשמלית אך גם על סוללות. השכלול הזה הוא יעיל משום שלא פעם הפורצים מתעסקים עם חוטי החשמל של מערכת האזעקה הביתית במטרה לנטרל אותה, ובהתאם היא מפסיקה לעבוד ולא מסוגלת להתריע בפניכם על פריצה. לעומת זאת, מערכת אזעקה לבית שפעילותה מבוססת גם על סוללות, תוכל להתריע בפניכם על פריצה גם במידה ונחתכו חוטי החשמל.

מערכת אזעקה לבית היא דבר יקר?

עד לפני כמה שנים, מוצרים ואביזרים שונים, כמו מערכת אזעקה לבית, היו נושאים איתם תג מחיר גבוה של אלפי שקלים. היות והיה מדובר על הוצאה יקרה במיוחד, לא כולם היו יכולים להרשות לעצמם התקנה שלהם, ולכן נאלצו לוותר עליהם. לעומת זאת, היום מערכת אזעקה לבית היא מערכת שכל אחד ואחת מאיתנו יכולים להרשות לעצמם, פשוט כי המחיר שלה עומד היום על טווח סביר של מחירים. כמו כן, תוכלו לבחור את הסוג של מערכת אזעקה לבית, כאשר קיימים סוגים משוכללים יותר ובהתאם יקרים יותר, לצד סוגים משוכללים פחות ובהתאם יקרים פחות. הכל תלוי בצורך שלכם ובתחושת הביטחון שמספקת אתכם.

העלות של מערכת אזעקה לבית – על אילו סכומים אנחנו מדברים פה?

המחיר של מערכת אזעקה לבית ייקבע בהתאם לסוג המערכת שתבחרו, בהתאם לשכלולים שלה ובהתאם ליכולות שלה. מחיר מערכת אזעקה לבית יכול לנוע בין 2,000 ש"ח ל-10,000 ש"ח לערך, והתקנת מערכת אזעקה לבית תוסיף לעניין עוד בין 800 ש"ח ל-1,200 ש"ח – בהתאם להיקף העבודה שהטכנאי צריך לעשות.

מדובר כאן על סכומים הוגנים ביותר שרלוונטים לכל כיס, ולכן כל מי שמעוניין לספק לעצמו היום מערכת אזעקה לבית שתגן על החפצים יקרי הערך וגם על יושבי הבית – בהחלט מוזמן ויכול לעשות זאת בקלות.

מערכת אזעקה לבית היא בעלת תפקידים נוספים

במידה ותרכשו מערכת אזעקה לבית מהסוג המשוכלל יותר, תוכלו להנות ממערכת שיש לה יתרונות נוספים כמו חיבור ישיר למצלמות האבטחה בבית. באמצעות החיבור ביניהן, תוכלו להבטיח שתנועה חשודה שנקלטת במצלמת האבטחה תתריע מפני פריצה, וכך תוכלו להתמגן בפניה בזמן אמת.

בנוסף, מערכת אזעקה לבית יכולה לשמש גם בתור מערכת לבית חכם. באמצעות מוקד שליטה אחיד שנמצא בטלפון החכם שלכם, תוכלו להשתמש במערכת אזעקה לבית גם בתור מתריעה בפני פריצות, אך גם בתור מערכת חכמה שיכולה לשלוט על כל נושא התאורה, המיזוג, התריסים ועוד.

התקנת מערכת אזעקה לבית – חושבים שזה סיפור מסובך? תחשבו שוב

התקנת מערכת אזעקה לבית היא עניין קל מאוד לתפעול. במידה ותבחרו מערכת אזעקה לבית מהסוג האלחוטי, לא תצטרכו להתמודד עם שום קדיחה או שבירת קירות ובוודאי שלא עם עבודות חשמל שונות. מה שכן, גם במידה ותבחרו מערכת אזעקה לבית שהיא אינה אלחוטית, העבודות לא יהיו מסובכות מדי. בסופו של דבר, מה שחשוב כאן הוא הביטחון האישי שלכם, וככל שהוא נשמר – כך הדבר עובד טוב יותר עבורכם.

המתקינים של חברת ריסקו שומרים על רמת מקצועיות מן הגבוהות ביותר שניתן למצוא היום בשוק. המקצועיות שלהם מאפשרת להם לתת לכם התקנה איכותית, מקצועית ומיטבית, ובהתאם אתם יכולים להנות מהרגשה שהביטחון שלכם נמצא בידיים הטובות ביותר שיש.

האם מערכת אזעקה לבית כוללת גם התרעה של פריצת שריפה?

ככל שעוברות השנים והטכנולוגיות מתפתחות יותר ויותר, כך ניתן להעניק פתרונות הרבה יותר מתוחכמים מאלו שהיו בעבר. היום מערכת אזעקה לבית יכולה להתחבר בקלות גם לגלאי עשן, לדוגמה, ולזהות סכנות כמו הצפות או דליפת גז. כל אלו יתחברו באופן ישיר אל מערכת אזעקה לבית, דבר שיאפשר לכם להתמגן בהתאם ובעת הצורך.

איך אפשר לרכוש מערכת אזעקה לבית?

על מנת לוודא שאתם אכן מוגנים במערכת אזעקה לבית טובה במיוחד, תצטרכו לבחור בחברה סופר מקצועית שתספק לכם אותה.  חברת ריסקו היא אחת מהחברות המובילות ביותר בארץ למוצרי אבטחה, והיא מספקת היום פתרונות נהדרים למגוון אנשים פרטיים ולעסקים. אצל ריסקו תוכלו לבחור מערכת אזעקה לבית, להשתמש באפליקציה הנוחה והנגישה, להיעזר בצילומי אבטחה שמתקבלים מהדירה או מהעסק שלכם, ובקיצור – אתם מקבלים כאן את כל החבילה במלואה, חבילה שתשמור על השקט הנפשי שלכם.

נוסף על כל המוצרים המדהימים של ריסקו, החברה מספקת גם שירותי התקנה, כך שלא תצטרכו לפנות לכמה גורמים שונים בשביל לקבל מערכת אזעקה לבית. דרך ריסקו אתם מקבלים את החבילה המלאה, ויכולים לשים את החששות שלכם מאחוריכם. רוצים לדעת עוד? צלצלו ותוכלו לקבל את כל המידע הרלוונטי לכם – 03-9637868. נתראה בקרוב!

שאלות נפוצות

המחיר משתנה בהתאם למפרט שאתם רוצים להזמין וגודלו של הנכס. 

כן, יש לנו מתקינים מורשים בפריסה ארצית ובזמינות גבוהה מאוד.

לא, אך תצטרכו להתקין גלאי תנועה ייעודי אשר יתעלם מחיות מחמד עפ"י נתונים של משקל וגובה שנגדיר ביחד מראש.

במידה ואתם רוצים להתקין מערכת אבטחה בנכס קיים, תוכלו לבקש מערכת אלחוטית, אשר אינה דורשת הכנת תשתיות ומעבר צינור דרך קירות. במידה ומדובר בנכס חדש, תוכלו לבקש מהמהנדס או מהאדריכל לתכנן מראש תשתית לצורך העניין.

בזכות טכנולוגיית הענן של ריסקו, אשר נמצאת בפיתוח ושיפורים תמידיים זה עשור, ניתן לצפות בכל זמן ומקום במתרחש אצלכם בבית, בגינה או במשרד. במידה ויש ניסיון פריצה לנכס שלכם תקבלו התראה באפליקציה בזמן אמת. עוד יתרון משמעותית לענן – הוא נותן אפשרות למתקינים שלנו לאתר ולפתור תקלות מרחוק!

דירות מגורים במבנים דורשות בעיקר הגנה פנימית של שטח המגורים. במקרה של בית פרטי, דירת גן, פנטהאוז, או בית עם שטחי מרפסת בצד, כדאי גם לשקול הגנה על אזורים חיצוניים. הגנה התספק שכבה נוספת של אבטחה. במקרה זה, מערכת חיצונית יעילה יותר במקרה של פולשים מכיוון שהיא מתריעה לפני שהפורץ נכנס לבית.

רוצים לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית ממתקין מוסמך?

השאירו את פרטיכם ומתקין המוסמך להתקין מערכות ריסקו באזורכם יצור עמכם קשר בהקדם!

קבוצת RISCO הינה מובילה טכנולוגית בשוק פתרונות האבטחה העולמי, עם מיליוני לקוחות מרוצים ומשרדים אזוריים ברחבי העולם. מוצרי האבטחה של ריסקו מיועדים לכל סוג של התקנה – מהתקנה ביתית דרך עסקים ועד פרויקטים מורכבים מרובי סניפים. לגלאים המקצועיים של ריסקו טכנולוגיות ייחודיות המבטיחות יכולות גילוי מתקדמות ואמינות מוכחת.

צור קשר

Copyright RISCO Group LTD. All rights reserved | תנאי שימוש | מדיניות פרטיות

רגע לפני
שאתם
עוזבים...
אל "תשברו את הראש" בעצמכם!
השאירו פרטים ומתקין מוסמך, אמין ומקצועי
של ריסקו יתן לכם הצעת מחיר הוגנת!