חיפשת "מערכת אזעקה לבית מחיר"?

מחיר עדכני עדכני ל-2021

כל מה שחשוב לדעת על מחיר מערכת אזעקה לבית

רובנו, אם לא כולנו, אוהבים להיות כל הזמן בשליטה. השליטה מאפשרת לנו להישאר עם הרגליים על הקרקע, ולדעת מה קורה בכל רגע ובכל מקום. בחלק מהמקרים, בין אם נרצה בזה ובין אם לא נרצה בזה, העניינים קצת יוצאים מחוץ לשליטה שלנו, ואז אנחנו מוצאים את עצמנו חסרי אונים ומחפשים באופן נואש אחרי פתרון. 

בכל הנוגע לבית שלנו, אובדן שליטה הוא הדבר שהכי מפחיד אותנו, ולכן אנחנו נמצאים בחיפוש מתמיד אחרי פתרונות שיאפשרו לנו להגן עליו גם כשאנחנו לא נמצאים בתוכו. 

מערכת אזעקה לבית היא הפתרון המושלם לעניין הזה, וכאן למטה נרחיב על כל מה שצריך לדעת על מערכת אזעקה לבית מחיר, יתרונות, ועוד נקודות ששווה לכם להכיר מקרוב.

מערכת אזעקה לבית מחיר
מערכת אזעקה לבית מחיר
תוכן עניינים לניווט מהיר

 LightSYS™ 2 – המערכת ההיברידית המקצועית  בעולם. נקודה.

הLightSYS™ 2 הינה מערכת היברידית אשר ניתנת להתקנה בצורה חוטית או אלחוטית. המערכת מספקת אבטחה והגנה מלאה, וניתנת להתאמה מדויקת ללקוח, הן מבחינת ביצועים והן מבחינה תקציבית, שכן  מחיריה זולים יותר ממערכת אלחוטית וביצועיה טובים יותר בשל החיבור הקווי. המערכת כוללת:

LightSYS KitApp אזעקה
HEB

האפליקציה ושירותי הענן של ריסקו – ביטחון 24/7 בכל זמן ובכל מקום.

אפליקציית הסמארטפון שלנו מעניקה לכם שליטה מלאה על מערכת האבטחה והבית החכם מכל מקום ובכל זמן, כך שתוכלו לשהות מחוץ לבית או אפילו לצאת לחופשה בראש שקט, ולקבל עדכונים בזמן אמת מהמערכת. 

מה הופך את המתקינים שלנו לטובים ביותר עבורכם?

ריסקו משקיעה משאבים רבים במיון, בחירה והכשרת המתקינים ותשמח להמליץ לכם על מתקין מוסמך באזור מגוריכם. הנה כמה נקודות מעניינות על המתקינים שלנו, שיעזרו לכם לישון בשקט:

מתקין של ריסקו

מערכת אזעקה לבית – מהי בכלל?

כשמדברים היום על מערכת אזעקה לבית, מדובר על מערכת שלא מעט מהבתים בישראל מחזיקים, ולא רק בתים – גם עסקים כמו משרדים מכובדים, בתי קפה, מסעדות ועוד ממגנים את עצמם באמצעות מערכת אזעקה. מערכת אזעקה לבית היא הדרך לשמור על אותה שליטה שהתחלנו לדבר עליה קודם לכן, אז איך בכלל עובד הסיפור הזה?

מערכת אזעקה לבית היום, שלא כמו בעבר, היא מערכת שאתם ממש לא צריכים להיות בקרבת מקום כדי להיעזר בה. להיפך, הטכנולוגיות של היום מאפשרות לכם להיות עם היד על הדופק בכל מה שנוגע למערכת אזעקה לבית, באמצעות שימוש באפליקציה שמותקנת על הטלפון הנייד שלכם, ומתחברת באופן ישיר למערכת אזעקה לבית. באופן הזה, בכל פעם שתישמע אזעקה מסיבה כזו או אחרת, תוכלו לקבל התרעה ישירה לטלפון הנייד שלכם, ומכאן כבר תוכלו לדעת אם לפנות למשטרה, להזעיק את השכנים, או לגשת הביתה בעצמכם.

מחיר מערכת אזעקה לבית  – דברים שחשוב לדעת רגע לפני שקונים

מיד נמשיך לגעת ביתרונות הרבים של מערכת אזעקה לבית, אבל גם נושא המחיר הוא לא פחות חשוב כאן. בעבר, הייעוד המרכזי היה רק לאנשים שיכלו להשקיע במערכת אזעקה לבית מחיר מופרך, שעמד לא פעם על עשרות אלפי שקלים. היה מדובר אז במערכת חדשנית לחלוטין, ולכן רק מי שיכל היה לאפשר לעצמו רכישה שלה מבחינה כלכלית, יכל היה להנות מהיתרונות הרבים שלה.

לעומת זאת, ככל שהטכנולוגיות הלכו והתפתחו עד שהן הגיעו למה שהן היום, בהתאם המחיר של מערכת אזעקה לבית הלך והתייצב, והיום אנשים רבים יכולים לאפשר לעצמם הגנה מושלמת על ידי מערכת אזעקה לבית במחיר מצוין ומשתלם.

מחיר מערכת אזעקה לבית  – על אילו סכומים אנחנו בעצם מדברים כאן?

הנושא של מערכת אזעקה לבית מחיר מתחלק לכמה חלקים. החלק הראשון מתייחס למערכת אזעקה לבית עצמה. מערכת אזעקה לבית מחירה יכול להשתנות בהתאם לסוג המערכת שתבחרו, כאשר קיימות היום מערכות אזעקה משוכללות יותר לצד מערכות אזעקה קצת יותר פשוטות. מערכת אזעקה לבית מחירה יכול לנוע בין כ-2,000 ש"ח והוא יכול גם להגיע ל-10,000 ש"ח. מערכת אזעקה לבית משוכללת במיוחד, יכולה לעלות גם יותר. הכל תלוי בסוג של מערכת אזעקה לבית שאותו תבחרו, ואל דאגה – על הסוגים הקיימים נרחיב בהמשך.

נוסף על כך, מערכת אזעקה לבית מחירה יושפע גם ממחיר ההתקנה שלה. קיימות התקנות פשוטות יותר של מערכת אזעקה לבית וקיימות התקנות מורכבות יותר – הכל בהתאם לסוג המערכת שתבחרו. החישוב עבור המחיר של התקנת מערכת אזעקה לבית נעשה לפי אחוזים ממחירה של המערכת. בהתאם, התקנת מערכת אזעקה לבית מחירה יכול לנוע בין כ-800 ש"ח ל-1,200 ש"ח, ולעיתים אפילו יותר.

סוגי מערכת אזעקה לבית

מערכת אזעקה לבית היא תחום שהלך והשתכלל עם השנים, ולכן היום הוא מעמיד בפניכם מגוון אפשרויות רחב לבחירה. תוכלו למצוא מערכת אזעקה לבית קווית, מערכת אזעקה לבית אלחוטית, מערכת אזעקה לבית שמשלבת גלאי עשן, גלאי דליפות גז וגלאי נזילות, ומערכת אזעקה שכוללת אך ורק אלמנטים בסיסיים ביותר שיוכלו לסייע לכם בהגנה על הבית.

מה שבטוח הוא שכלל סוגי מערכת אזעקה לבית הם יעילים, והשאלה היחידה היא עד כמה אתם מעוניינים לספק הגנה מקסימלית לבית שלכם, ומה הצורך האישי שלכם במערכת אזעקה לבית. התשובה לשאלה הזו תהיה תלויה אך ורק בכם, ואין כאן תשובה נכונה או לא נכונה – מה שמתאים לכם, הוא הדבר הנכון לכם. כאמור, מערכת אזעקה לבית מחירה יושפע מהבחירה שתעשו.

יתרונות נוספים של מערכת אזעקה לבית שכדאי להכיר

לא מעט אנשים כבר גילו את מגוון היתרונות שמערכת אזעקה לבית מביאה איתה, אבל חלק מהאנשים עדיין מהססים לקראת ההתקנה שלה. לאותם הססנים, נוכל לספר על יתרונותיה הרבים של מערכת אזעקה לבית.

מעבר למחיר האטרקטיבי שלה, מערכת אזעקה לבית היא הדרך שלכם לשמור על השקט הנפשי שלכם ושל בני הבית שלכם. חשבו על כל הפעמים שבהן יצאתם מהבית לשעות ארוכות, לצרכי עבודה לדוגמה, על הפעמים שבהן נסעתם לטיול משפחתי של כמה ימים בארץ או מחוצה לה, ועל סיטואציות נוספות שגורמות לכם להיות מחוץ לבית למשך זמן. אתם יודעים כמה דברים יכולים לקרות בזמן הזה שאתם לא נמצאים בבית? מערכת אזעקה לבית תפקידה לאבטח אתכם מפני פגיעה מסיטואציות שונות.

"אתם לא מגזימים קצת? מה כבר יכול לקרות?"

לא מעט אנשים נוקטים בגישה של "יהיה בסדר", ולא לוקחים ברצינות את הסיכונים השונים הטמונים ביציאה שלהם מהבית. נכון, כאשר הכל בסדר אז הכל בסדר, אבל מה קורה ברגע שהכל מפסיק להיות בסדר? לצערנו, הבית האהוב שלנו עומד בפני לא מעט סיכונים, ומערכת אזעקה לבית יכולה לתת לכם התרעה מוקדמת שתוכל לעשות את ההבדל, לא פעם, בין חיים למוות. אז מה צריך להכיר בעניין הזה?

הסיכון הראשון שהבית שלכם עומד בפניו הוא סיכון הפריצות. לצערנו, בעולם מסתובבים לא מעט פורצים שהיו שמחים לקפוץ לביקור בבית שלכם, ולצאת ממנו עם כסף מזומן, תכשיטים יקרים וחפצים מכל הבא ליד. ברגע שאין לכם מערכת אזעקה לבית, הסיפור הזה הופך להיות הרבה יותר קל. לעומת זאת, פורצים שנכנסים הביתה ונתקלים בצלצולי אזעקה רועשים, לרוב יעזבו את הבית ויותירו אותו כפי שהוא, בלי לעשות בלאגן ובלי להצליח לגנוב לכם שום דבר.

דליפת גז ועשן – סכנת חיים ממשית

דבר נוסף שמערכת אזעקה לבית יכולה לעשות היא לזהות, באמצעות גלאים ייעודיים, דליפת גז ועשן שעולה מתוך שריפה. לצערנו, לא מעט אנשים חוו דליפת גז שהובילה לפיצוץ אדיר בבית, ולא מעט אנשים התמודדו עם מצב של שריפה בתוך הבית שלהם – דבר שגורם להרס רב. שתי הסיטואציות האלו, עלולות בהחלט להוביל גם למוות.

מערכת אזעקה לבית תפקידה לזהות את הדליפות המדוברות, ולהתריע מפני התפשטות שלהן. ברגע שאנחנו מודעים לסיטואציה הזו – הרבה יותר קל להתמודד איתה ולהזעיק את כוחות ההצלה לעזר.

מערכת אזעקה לבית מחירה משתלם, במיוחד כשמדובר על החיים שלכם!

לסיכום, ניתן להגיד פה אחד שמערכת אזעקה לבית היא לא רק עניין של איכות חיים, אלא עניין שמציל חיים. זה הזמן שלכם לפנות אלינו לריסקו לרכוש מערכת אזעקה לבית וליהנות מכל היתרונות שלה. שמרו על עצמכם!

שאלות נפוצות

המחיר משתנה בהתאם למפרט שאתם רוצים להזמין וגודלו של הנכס. 

כן, יש לנו מתקינים מורשים בפריסה ארצית ובזמינות גבוהה מאוד.

לא, אך תצטרכו להתקין גלאי תנועה ייעודי אשר יתעלם מחיות מחמד עפ"י נתונים של משקל וגובה שנגדיר ביחד מראש.

במידה ואתם רוצים להתקין מערכת אבטחה בנכס קיים, תוכלו לבקש מערכת אלחוטית, אשר אינה דורשת הכנת תשתיות ומעבר צינור דרך קירות. במידה ומדובר בנכס חדש, תוכלו לבקש מהמהנדס או מהאדריכל לתכנן מראש תשתית לצורך העניין.

בזכות טכנולוגיית הענן של ריסקו, אשר נמצאת בפיתוח ושיפורים תמידיים זה עשור, ניתן לצפות בכל זמן ומקום במתרחש אצלכם בבית, בגינה או במשרד. במידה ויש ניסיון פריצה לנכס שלכם תקבלו התראה באפליקציה בזמן אמת. עוד יתרון משמעותית לענן – הוא נותן אפשרות למתקינים שלנו לאתר ולפתור תקלות מרחוק!

דירות מגורים במבנים דורשות בעיקר הגנה פנימית של שטח המגורים. במקרה של בית פרטי, דירת גן, פנטהאוז, או בית עם שטחי מרפסת בצד, כדאי גם לשקול הגנה על אזורים חיצוניים. הגנה התספק שכבה נוספת של אבטחה. במקרה זה, מערכת חיצונית יעילה יותר במקרה של פולשים מכיוון שהיא מתריעה לפני שהפורץ נכנס לבית.

רוצים לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית ממתקין מוסמך?

השאירו את פרטיכם ומתקין המוסמך להתקין מערכות ריסקו באזורכם יצור עמכם קשר בהקדם!

קבוצת RISCO הינה מובילה טכנולוגית בשוק פתרונות האבטחה העולמי, עם מיליוני לקוחות מרוצים ומשרדים אזוריים ברחבי העולם. מוצרי האבטחה של ריסקו מיועדים לכל סוג של התקנה – מהתקנה ביתית דרך עסקים ועד פרויקטים מורכבים מרובי סניפים. לגלאים המקצועיים של ריסקו טכנולוגיות ייחודיות המבטיחות יכולות גילוי מתקדמות ואמינות מוכחת.

צור קשר

Copyright RISCO Group LTD. All rights reserved | תנאי שימוש | מדיניות פרטיות

רגע לפני
שאתם
עוזבים...
אל "תשברו את הראש" בעצמכם!
השאירו פרטים ומתקין מוסמך, אמין ומקצועי
של ריסקו יתן לכם הצעת מחיר הוגנת!