fbpx
מתקין של ריסקו

מערכות אבטחה

סקירה עדכנית לשנת 2023

שוקלים להתקין מערכות אבטחה?

כשאנחנו שומעים את המילה "אבטחה", אנחנו חושבים בדרך כלל על חברות שמגיעות עם מאבטחים חמושים, על אירועים גדולים שמצריכים אבטחה כבדה, על התקהלויות סביב טקסים רשמיים ועוד. אם נעזוב לרגע את ההגדרות הגדולות, נגלה שהמילה "אבטחה" רלוונטית גם לחיים האישיים של כל אחד ואחת מאתנו, ושהיא צריכה להשתלב גם בבית שבו אנחנו גרים ובמקום העבודה שבו אנחנו עובדים. מערכות אבטחה היום הן חלק אינטגרלי מהמון בתי מגורים ועסקים שונים, והן אלו שמאפשרות לחוש את תחושות הביטחון הגדולות הן בזמן ההימצאות במקום, ובוודאי בזמן השהייה מחוצה לו.

ברגע שאתם מתקינים מערכות אבטחה במבנים שחשובים לכם, כמו הבית הפרטי שלכם, לובי בניין המגורים שלכם, המשרד שממנו אתם עובדים ועוד, אתם מבטיחים לעצמכם מעטפת הגנה שתלווה אתכם לאורך כל שעות היממה ומכל מקום שבו תהיו. היום נספר לכם על החשיבות הגדולה של מערכות אבטחה, על מנת שתוכלו, גם אתם, להתחיל ולשקול את ההתקנה שלהן לחיוב.

מערכות אבטחה – בשביל מה?

מערכות אבטחה הן לא סתם עוד גימיק חולף, והן לא סתם מכשיר חסר משמעות שלא תעשו בו שימוש לעולם – להיפך. לצד כל אותם גימיקים ומכשירים חסרי תועלת וערך, מערכות אבטחה הן דווקא ההיפך הגמור מכך – הן אחת מהדרכים שבהן אתם יכולים להגן גם על הבית שלכם, גם על העסק שלכם וגם על עצמכם.

מערכות אבטחה היום הן לא מה שהן היו בעבר. עד לפני ההתפתחות הטכנולוגית הענפה של ענף מערכות האבטחה, היו המערכות בנויות אך ורק מכמה מצלמות אבטחה וצופר. באופן הזה, לא היתה לכם אפשרות אמיתית להגן על הבית או העסק שלכם ובוודאי שלא על עצמכם, משום שלא הייתם מקבלים את המידע הרלוונטי לכם בזמן אמת.

את כל זה חברת ריסקו באה לשנות. באמצעות מערכות טכנולוגיות ושימוש נרחב בדיגיטל, מאפשרת לכם חברת ריסקו להנות ממערכות אבטחה ברמה הגבוהה ביותר בארץ בפרט ובעולם בכלל, עם חיבורים ישירים לטלפון הנייד שלכם, והתראות על כל תזוזה חשודה שמתרחשת בחלל.

מערכות אבטחה
מערכות אבטחה
תוכן עניינים לניווט מהיר

קדמה טכנולוגית זה ריסקו

מערכות האבטחה של ריסקו משלבות קדמה טכנולוגית ואמינות עם חוויית משתמש ייחודית, המבטיחה שקט נפשי ושליטה במתרחש בבית מכל מקום ובכל זמן.

למגוון הגלאים של ריסקו טכנולוגיות גילוי ייחודיות, המבטיחות יכולות גילוי מוגברות ללא אזעקות שווא, אפילו בסביבות מאתגרות; בתנאי חוץ, בטמפרטורות גבוהות ועוד. להבדיל מבעבר, אז מערכות אבטחה היו מפעילות את עצמן ללא כל סיבה אמיתית, המערכות של ריסקו מתבססות על טכנולוגיות סופר מתקדמות ומפותחות, שלא יעמידו אתכם בפני מצב של התמודדות עם אזעקות שווא והקפצות ללא כל סיבה.

מדובר כאן על הבדל של ממש, שיש לו חשיבות מכרעת התחושה הפנימית והאישית שלכם. אנשים רבים סובלים מחרדות גדולות סביב נושא הפריצה לבית או לעסק שלהם, סביב התפרצות של דליקה או שריפה וכן סביב דליפות של גז, ולכן כל התראה קטנה גורמת להם לתחושה איומה בגוף ובנפש. עם השכלולים המפותחים כל כך של חברת ריסקו, אותם אנשים לא יצטרכו עוד לחוות את התחושות האלו לשווא, אלא יקבלו התראות אמיתיות המתבססות של מקרים שאכן מתרחשים ברגע האמת.

בנוסף, כל מערכות האזעקה של ריסקו מבוססות על טכנולוגיות ענן, המאפשר אינטגרציה מלאה עם פתרונות וידאו, שליטה בחשמל, תריסים ועוד באמצעות הבית החכם – כל זאת מאפליקציה אחת. העניין הזה מאפשר לכם להיות בשליטה על מה שקורה במבנה שלכם בכל רגע ורגע, וכן לשמור ולגבות את החומרים המצולמים למקרה שתצטרכו אותם מסיבה כזו או אחרת.

עבור רבים מדובר על טכנולוגיה משנת חיים של ממש. עד לפני כניסת הטכנולוגיה הזו, החומרים לא היו נשמרים לאורך זמן במערכות ולכן לא היתה שום אפשרות להוכיח את המתרחש לצרכי תפיסת חשודים, העברת חומרים רלוונטים למשטרה, קבלת כספים מהביטוח ועוד. לעומת זאת, היום כאשר כל החומרים נגישים ונמצאים במרחק פסיעה מכם – כל עולם האפשרויות הזה נפתח בפניכם בצורה ברורה.

המגוון הרחב של המערכות והאביזרים, מאפשר לכם להתאים את פתרון האבטחה לגודל ולצרכים הייחודיים של כל התקנה, החל מהתקנה ביתית ועד התקנה בבתי עסק קטנים, בינוניים וגדולים.

אין ספק שהאנשים הכי מוטרדים בעולם הם בעלי עסקים ולצידם הורים לילדים. הסיבה לטרדה הגדולה שהם חווים היא ברורה – גודל האחריות שמונחת על הכתפיים שלהם. לכן, גם בעלי עסקים שרוצים לשמור על העסק שלהם וגם בעלי משפחות שמעוניינים להבטיח ביטחון לכלל בני המשפחה שלהם – התקנה של מערכות אבטחה יכולה להיות מצוינת עבורם.

החשיבות של מערכות אבטחה לעסקים

פריצות לבתי עסק הן לא דבר חדש. הפורצים מתבייתים בכל פעם על עסק אחר, ומתכננים לפרטי פרטים את הפריצה אליו. בבתי העסק נמצאים המון דברים שאסור בשום פנים ואופן שייגנבו – החל מפריטים וחפצים יקרים, דרך ציוד טכנולוגי כמו מחשבים, טאבלטים ועוד, ועד מסמכים חשובים, כסף מזומן וכספות.

ברגע שבעלי עסקים מתקינים מערכות אבטחה בבתי העסק שלהם, הם יכולים לישון הרבה יותר בשקט בלילה, ולדעת שיש מי שיתריע להם על כל תנועה חשודה שמתרחשת במקום.

החשיבות של מערכות אבטחה בבתים

אם בית העסק הוא חשוב, אז על אחת כמה וכמה הבית הוא חשוב. בבית נמצאים פריטים רבים שיש להם ערך סנטימנטלי גדול – החל מתכשיטים ועד ביגוד. במקביל, נמצאים בו רהיטים יקרים, אמצעי מולטימדיה שונים ובעלי ערך כספי גדול – החל מטלוויזיות ועד טאבלטים, מחשבים ניידים, מחשבים נייחים ומכשירים סלולריים נוספים, וכמובן שגם האנשים הכי חשובים שיש – בני המשפחה.

ברגע שמותקנות מערכות אבטחה בבתים, כל אלו יכולים להישמר ולהנות מרמה גבוהה ביותר של בטיחות. באופן הזה, ניתן לצאת מהבית בבטחה, בין אם לסיבוב של כמה דקות ספורות לסופר מרקט או לאימון ריצה ברחוב, ובין אם לטיול בן כמה ימים בארץ, בחוץ לארץ

Agility 4 – מערכת האבטחה המתקדמת בעולם. נקודה.

agility™4 הינה מערכת אבטחה חכמה, אלחוטית ומודולרית, הניתנת להתאמה לכל צורך, עם עיצוב אלגנטי חדש. המערכת מספקת בטיחות והגנה מלאה והיא ניתנת להתאמה אישית לצרכים ולדרישה שלכם! המערכת כוללת:

מערכת Agility 4
HEB

האפליקציה ושירותי הענן של ריסקו – ביטחון 24/7 בכל זמן ובכל מקום.

אפליקציית הסמארטפון שלנו מעניקה לכם שליטה מלאה על מערכת האבטחה והבית החכם מכל מקום ובכל זמן, כך שתוכלו לשהות מחוץ לבית או אפילו לצאת לחופשה בראש שקט, ולקבל עדכונים בזמן אמת מהמערכת. 

מה הופך את המתקינים שלנו לטובים ביותר עבורכם?

ריסקו משקיעה משאבים רבים במיון, בחירה והכשרת המתקינים ותשמח להמליץ לכם על מתקין מוסמך באזור מגוריכם. הנה כמה נקודות מעניינות על המתקינים שלנו, שיעזרו לכם לישון בשקט:

מתקין של ריסקו

מערכות האבטחה של ריסקו

Product 1

אביזרי קצה

גלאים והתקנים זיהוי סכנות שונות באתרים, באמצעות גלאים המבוססים על טכנולוגיות חדשניות. ממגוון הגלאים תמצאו גלאים בעלי יכולת התראה בזמן חדירה לבית או גלאים בעלי יכולות זיהוי סכנות בטיחות (הצפה, דליפות גז, עשן). התקנים אלה מחייבים חיבור קווי או אלחוטי ללוח הראשי. מספר החיבורים נקרא "מספר אזורים". חשוב לזכור כי ככל שמספר האזורים הנכללים במערכת גדול יותר, כך גדלה היכולת לאבטח ולהפעיל מבנים מורכבים וגדולים יותר.

רכזת ראשית ריסקו

רכזת ראשית (פאנל)

זהו "המוח" של המערכת. הוא מחובר לרכיב הקצה בצד אחד, ולאספקת חשמל (כולל סוללת גיבוי) וערוצי תקשורת (קו טלפון, סלולר ואינטרנט) בצדו השני. הפאנל מקיים אינטראקציה עם האתר, מעבד נתונים ומעביר הוראות הפעלה אל/מההתקנים השונים. ישנו מגוון מערכות זמינות, החל ממערכות בסיסיות עם 8 אזורים ועד למערכות מורכבות יותר הכוללות עד 32 אזורים ועד מערכות גדולות, המתאימות בעיקר לעסקים ומציעות מאות אזורים.

שליטה ובקרה של ריסקו

שליטה ובקרה

מערכות אבטחה מתקדמות ומערכות הבית החכם ניתנות לשליטה על ידי מכשירים שונים, הכוללים לוחות מקשים (או מסך מגע) עם סיסמה, שלט רחוק, מפתח מיוחד, שבב, דרך האינטרנט ואפליקציית הסמארטפון המאפשרת קבלת תמונות / וידאו והפעלת מכשירי הבית החכם, מכל מקום בעולם.

Product 5

התראות קוליות וחיווים

המטרה העיקרית היא להודיע לבעל הבית במידה וקיימת סכנה או איום על סמך המידע המתקבל דרך החיישנים או המכשירים. לאחר קבלת המידע, תשלח התראה מיידית דרך ערוצי התקשורת ו/או באמצעות הפעלת סירנה או אזעקה.

מערכות אבטחה – מה כל כך מיוחד בהן?

כמעט בכל מקום בחיים שלנו אנחנו מחפשים ביטחון: בזוגיות שלנו, בקשרים החברתיים שלנו, במקום העבודה שלנו וגם בעצמנו. עם כל אלו, רק מתבקש שנחפש את הביטחון שלנו גם בבית שלנו ובבית העסק שלנו, ונרצה להבטיח שהמקומות האלו לא עומדים בפני שום סיכון כזה או אחר.

מערכות אבטחה, אם כן, הן אלו שיכולות לענות לנו על הצרכים והרצונות האלו. מערכות אבטחה באות במטרה לספק לנו מעגלי אבטחה שנוגעים בתחומים שונים, ולהבטיח שהשליטה תישאר בידיים שלנו. ללא מערכות אבטחה אתם עלולים לחיות חיים מלאי חשש, חרדה ופחד, שכן מהרגע שבו אתם עוזבים את הבית, אתם בעצם מאבדים שליטה על מה שקורה בו. סימני שאלה רבים עלולים להטריד אתכם, כמו האם מישהו עלול לפרוץ לבית? האם יכול להיות שהחפצים יקרי הערך שלי ייגנבו? האם ייתכן שמישהו מבני הבית עלול להיפגע בעקבות פריצה? במקום להטריד את הראש שלכם בסימני השאלה הכל כך מבהילים האלו, אתם מוזמנים לספק לעצמכם מערכות אבטחה שיתנו לכם מענה רציף על כל שאלה שתצוץ לכם בראש, הכל בלחיצת כפתור אחת על האפליקציה.

ממש כמו שאתם נכנסים בקלות לאפליקציות כמו אפליקציית הבנק, אפליקציות של רשתות חברתיות, אפליקציות של גלישה במנועי החיפוש ועוד, כך האפליקציה של מערכות אבטחה מבית ריסקו תהיה נגישה ונוחה לשימוש עבורכם מכל מקום ובכל זמן. כן, זה עד כדי כך פשוט!

מצלמות אבטחה כחלק ממערכות אבטחה

כשמדברים על מערכות אבטחה, הדבר הראשון שקופץ לנו לראש הוא מצלמות אבטחה. מצלמות אבטחה הן מוצר וותיק בשוק, והן ידועות בשל העמידות שלהן, היעילות שלהן והאיכות שלהן. כמובן שהן התפתחו בצורה מעוררת השראה עם השנים, והיום שילוב של מצלמות אבטחה כחלק ממערכות אבטחה הוא שילוב מנצח שמאפשר שימוש בפונקציות שונות, כמו חיבור לאפליקציה שמשדרת תמונה באופן רציף, אחסון צילומים לאורך זמן, תוכנות שליטה על הרחקה או קירוב לאובייקט המצולם, קבלת תמונה רחבה יותר ועוד.

מצלמות אבטחה תפקידן לתפוס את מה שמתרחש בבית המגורים שלנו או בעסק שלנו, מה שיאפשר לנו לזהות תנועות חשודות שעלולות להעיד על תכנוני פריצות, גניבה ופריצות בפועל. בהתאם לצילומים המתקבלים מהמצלמות, ניתן לנקוט בצעדים למניעת המקרים הללו. מה שכן, לצד העובדה שמצלמות אבטחה הן סוג של בסיס למערכות אבטחה, כדאי להכיר את האלמנטים הנוספים שיכולים להרכיב את המערכות המשוכללות.

מערכות אבטחה עם גלאים שונים – מדובר על עניין של חיים ומוות

מערכות אבטחה לא מסתיימות רק בנושא המצלמות, אלא הן מביאות איתן היום עוד אפשרויות רבות. התקנת מערכות אבטחה שכוללות גם גלאי עשן וגלאי דליפות גז היא התקנה שיכולה להבטיח לכם אבטחה של 360 מעלות – גם על חפצי הבית שלכם וגם על בריאות הגוף והנפש שלכם. אז מה זה בעצם אומר ואיך זה בא לידי ביטוי?

מערכות אבטחה עם גלאי עשן, יכולות להבטיח זיהוי של עשן ברגע של שריפה. גלאי עשן מגלים את השריפה בשלב מוקדם, מה שמאפשר התמודדות יעילה איתה, כיבוי שלה, ומניעת התפשטות שלה לעוד איזורים בחלל. בהתאם, נמנעת התלקחות שעלולה לעלות באובדן של חפצים וכמובן של חיי אדם.

עיקרון דומה פועל גם בכל הנוגע לגלאי דליפות גז. מערכות אבטחה עם גלאי דליפות גז, יכולות לזהות דליפת גז שעלולה להיות סיכון ממשי. אמנם אנחנו יודעים להריח גז כשאנחנו נמצאים במקום, אך מה קורה כשאנחנו לא נמצאים במקום? ברגע שאתם מקבלים התרעה על דליפת גז, אתם יכולים להחליט מה לעשות ואילו כוחות הצלה להעזיק, גם אם אתם לא נמצאים בקרבת מקום.

התרעה? איפה בדיוק מתקבלת התרעה שכזו?

אנחנו מגיעים לחידוש הנפלא שמערכות אבטחה מביאות איתן בשנים האחרונות – החיבור הישיר לטלפון הנייד שלנו. ברגע שאתם מתקינים מערכות אבטחה, אתם יכולים להתחבר אליה בקלות באמצעות אפליקציה ייעודית, שכל המטרה שלה היא לשדר לכם את כל מה שקורה בבית או בעסק באופן ישיר ושוטף. בצורה הזו אתם יכולים להיות מחוברים כל הזמן למה שקורה, ולנקוט בפעולות נוספות בהתאם. העניין הזה הוא לא רק גימיק מגניב, הוא עניין שיכול להציל את החיים שלכם ושל האנשים הקרובים אליכם. ברגע שאתם יכולים להעניק פתרון מידי לבעיה שנוצרת בבית או בעסק שלכם, אתם לא מבזבזים זמן יקר, ויכולים להתמודד עם כל מה שקורה ברגע האמת.

מערכות אבטחה – אלמנטים נוספים שניתן לשלב בתוכן

מערכות אבטחה יכולות לכלול גם מערכת של בית חכם וקודן אלקטרוני. שני אלו יוכלו מצד אחד לשדרג לכם את החיים בבית או בעסק, וגם להתחבר לאפליקציה – מה שיאפשר לכם שליטה מלאה על מה שקורה, בלחיצת כפתור אחת פשוטה בטלפון. מעבר לאבטחה מקסימלית והגנה מלאה, אתם נהנים כאן גם מנוחות מושלמת שבאה לידי ביטוי בכל פעולה ופעולה שתבצעו, מרחוק או מקרוב.

מערכות אבטחה: גם לבתי מגורים וגם לעסקים השונים

היום אין חלל שלא זקוק למערכות אבטחה, מהסיבה הפשוטה שכולנו רוצים להבטיח שהאנשים והחפצים החשובים לנו לא עומדים בפני שום סיכון שעלול להיגרם להם. אין ספור חברות הייטק, מסעדות, בתי קפה, תיאטראות, אולמות קולנוע, קניונים, מגדלי משרדים, בתים פרטיים, פנטהאוזים, דירות גן ועוד כבר מוגנים כולם במערכות אבטחה משוכללות, שמאפשרות לכם לחוש את תחושות הביטחון הגדולות האלו. עכשיו הגיע גם הזמן שלכם, אז קדימה – התחילו לתכנן את מערכת האבטחה הטובה ביותר עבורכם, ותוכלו לספק לעצמכם עולם שלם של אפשרויות.

ומה המחירים של מערכות אבטחה? זה כבר תלוי בכם

אז תראו, מדובר כאן על טווח מחירים יחסית גדול, שיכול להתחיל בכמה אלפי שקלים בודדים עבור מערכות אבטחה עם כמות אלמנטים קטנה והתקנה פשוטה, מחירים שיחלו בדרך כלל ב- 2,000 ש"ח , ואילו עבור מערכות אבטחה משוכללות ומתקדמות ביותר, שיש להם כמות אלמנטים גדולה והתקנה מורכבת יותר, המחיר יכול לטפס  גם ל-10,000 ש"ח.

המחיר הסופי נקבע לפי הצרכים שלכם, ככה שתוכלו להתאים מערכות אבטחה שמצד אחד יענו על הצרכים שלכם, ומצד שני לא יגרמו לכם להכניס את היד עמוק מדי לתוך הכיס. על מנת שכל זה יוכל לקרות, מומלץ להגיע לפגישת הרכישה כאשר אתם מצוידים בכלל הפרטים הרלוונטים לה – החל מהתקציב הרלוונטי לכם, ועד הצרכים של הבית או העסק שלכם בפועל. כך ניתן יהיה לבנות עבורכם מערכת שמתאימה לצרכים ולרצונות שלכם כמו כפפה ליד.

קניית מערכות אבטחה עם חברת ריסקו – בלי סיכונים, בלי פשרות

חברת ריסקו מחזיקה במוצרים המתקדמים ביותר של מערכות אבטחה, ומספקת שרות מעולה לאלפי אנשים ברחבי הארץ. נוסף על המוצרים המעולים, חברת ריסקו מציעה התקנה מקצועית ואמינה על ידי מיטב המתקינים, כך שהתוצאה שאתם עומדים לקבל תהיה לא פחות ממושלמת. אם גם אתם רוצים להשיג לעצמכם ביטחון אישי ברמה הגבוהה ביותר – אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום, ונעניק לכך כל שירות שרק תצטרכו. שמרו על עצמכם, אנחנו בדרך!

שאלות נפוצות

המחיר משתנה בהתאם למפרט שאתם רוצים להזמין וגודלו של הנכס. 

כן, יש לנו מתקינים מורשים בפריסה ארצית ובזמינות גבוהה מאוד.

לא, אך תצטרכו להתקין גלאי תנועה ייעודי אשר יתעלם מחיות מחמד עפ"י נתונים של משקל וגובה שנגדיר ביחד מראש.

במידה ואתם רוצים להתקין מערכת אבטחה בנכס קיים, תוכלו לבקש מערכת אלחוטית, אשר אינה דורשת הכנת תשתיות ומעבר צינור דרך קירות. במידה ומדובר בנכס חדש, תוכלו לבקש מהמהנדס או מהאדריכל לתכנן מראש תשתית לצורך העניין.

בזכות טכנולוגיית הענן של ריסקו, אשר נמצאת בפיתוח ושיפורים תמידיים זה עשור, ניתן לצפות בכל זמן ומקום במתרחש אצלכם בבית, בגינה או במשרד. במידה ויש ניסיון פריצה לנכס שלכם תקבלו התראה באפליקציה בזמן אמת. עוד יתרון משמעותית לענן – הוא נותן אפשרות למתקינים שלנו לאתר ולפתור תקלות מרחוק!

דירות מגורים במבנים דורשות בעיקר הגנה פנימית של שטח המגורים. במקרה של בית פרטי, דירת גן, פנטהאוז, או בית עם שטחי מרפסת בצד, כדאי גם לשקול הגנה על אזורים חיצוניים. הגנה התספק שכבה נוספת של אבטחה. במקרה זה, מערכת חיצונית יעילה יותר במקרה של פולשים מכיוון שהיא מתריעה לפני שהפורץ נכנס לבית.

מידע נוסף

פוסטים נוספים

מערכת מצלמות אבטחה אלחוטיות

היתרונות שבשימוש במערכות מצלמות אבטחה אלחוטיות לעסקים מערכות מצלמות אבטחה אלחוטיות הפכו בשנים האחרונות לפתרון אבטחה פופולרי עבור עסקים בכל הגדלים. מערכות אלו מציעות מגוון

מערכת אבטחה לעסק

הכלי החיוני: איך לבחור מערכת אבטחה מתאימה לעסק שלכם מערכת אבטחה לעסק היא כלי חיוני להגנה על נכסים, נתונים ועובדים. עם זאת, עם כל כך

רגע לפני
שאתם
עוזבים...
אל "תשברו את הראש" בעצמכם!
השאירו פרטים ומתקין מוסמך, אמין ומקצועי
של ריסקו יתן לכם הצעת מחיר הוגנת!