מה העלות של מערכת אבטחה לבית?

innovation future futuristic object concept hands holding glowing smart home icon

הבית שלכם הוא המקום הכי חשוב שיש לכם – אתם מתגוררים בו, ישנים בו, מגדלים בו את הילדים שלכם ומאחסנים בו את כל החפצים שאספתם לאורך כל החיים שלכם. דיירי הבית כמו גם תכולת הבית שלכם הם בעלי חשיבות עליונה, ולכן אתם צריכים להגן עליהם מכל משמר. באמצעות מערכת אבטחה לבית תוכלו לעשות את זה בכמה צעדים פשוטים, ולכן חשוב גם לדעת על כמה בדיוק עומדות העלות שלה. יצאנו לבדוק את המחירים שתשלמו עבור מערכת אבטחה לבית, והנה כמה תשובות שיכולות לעניין אתכם.

מערכת אבטחה לבית – מחירים משתנים

אז חשוב לציין כבר מעכשיו שמערכת אבטחה לבית היא מערכת משתנה, שיכולה להכיל יותר או פחות אביזרים, להיות אלחוטית או קווית, להיות מדגם מתקדם יותר או מתקדם פחות ועוד. כל המרכיבים האלו ישפיעו באופן ישיר על המחיר הסופי שאותו תשלמו, ולכן חשוב להבין שטווח המחירים כאן הוא גדול במיוחד.

באופן כללי, ניתן לרכוש מערכת אבטחה לבית בטווח מחירים שנע בין כ-1,000 ש"ח לכ-4,000 ש"ח, ולצידה קיימת גם מערכת אבטחה לבית שטווח המחירים עבור קנייתה יעמוד על בין כ-4,000 ש"ח לכ-7,000 ש"ח ויותר. הכל תלוי במה תרצו שהיא תכיל, אבל באופן עקרוני – הכל אפשרי.

האלמנטים השונים שנמצאים במערכת אבטחה לבית

מערכת אבטחה לבית היום היא לא כמו בעבר. אם בעבר היה מדובר כאן על כמה מצלמות ואזעקה, הרי שהיום מדובר על מערכת הרבה יותר מפותחת, משוכללת, טכנולוגית וחכמה. היום מערכת אבטחה לבית יכולה להגיע גם עם קודן, מערכת של בית חכם, גלאי עשן, גלאי דליפת גז ועוד.

ככל שתרצו להגן על הבית שלכם, על תכולתו ועל המשפחה שלכם יותר, כך תמגנו את עצמכם במערכת אבטחה לבית מתקדמת יותר.

ריסקו – ככה קונים היום מערכת אבטחה לבית

אנחנו בחברת ריסקו מתמחים בשיווק מערכות מתקדמות ביותר, שיוכלו להעניק לכם את השקט הנפשי שאותו אתם מחפשים כל כך. בכמה צעדים פשוטים נוכל ללוות אתכם אל עבר בחירת המערכת הכי מתאימה לכם, אז צרו איתנו קשר ונשמח לסייע!

פוסטים נוספים

מערכת אזעקה אלחוטית

מי צריך בכלל מערכת אזעקה אלחוטית?

עולם מערכות האזעקה הוא אחד העולמות הכי מפותחים וטכנולוגיים היום. עם השנים הלך והתפתח התחום הזה, שהוביל למהפכה של ממש בקרב חייהם של אנשים רבים

רוצים לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית ממתקין מוסמך?

השאירו את פרטיכם ומתקין המוסמך להתקין מערכות ריסקו באזורכם יצור עמכם קשר בהקדם!

קבוצת RISCO הינה מובילה טכנולוגית בשוק פתרונות האבטחה העולמי, עם מיליוני לקוחות מרוצים ומשרדים אזוריים ברחבי העולם. מוצרי האבטחה של ריסקו מיועדים לכל סוג של התקנה – מהתקנה ביתית דרך עסקים ועד פרויקטים מורכבים מרובי סניפים. לגלאים המקצועיים של ריסקו טכנולוגיות ייחודיות המבטיחות יכולות גילוי מתקדמות ואמינות מוכחת.

צור קשר

Copyright RISCO Group LTD. All rights reserved | תנאי שימוש | מדיניות פרטיות

רגע לפני
שאתם
עוזבים...
אל "תשברו את הראש" בעצמכם!
השאירו פרטים ומתקין מוסמך, אמין ומקצועי
של ריסקו יתן לכם הצעת מחיר הוגנת!