כמה עולה הליך של ייצור, תכנון והתקנה של מערכת אזעקה לבית?

מערכת אזעקה לבית

מערכת אזעקה לבית היא אחד הדברים שמאפיינים היום המון בתים במדינת ישראל בפרט ובעולם בכלל. יותר ויותר אנשים הגיעו להבנה עם השנים שרק באמצעות מערכת אזעקה לבית הם יכולים לצאת ממנו בשקט ולחזור אליו בידיעה שהכל בסדר בו, בין אם הם יוצאים לכמה שעות בלבד ועל אחת כמה וכמה כאשר הם יוצאים ממנו לכמה ימים או שבועות של טיול. אם גם אתם מתעניינים בהתקנה של מערכת אזעקה לבית, כדאי שתכירו את העלויות שנלוות לה, ובדיוק בשביל זה אנחנו כאן עם הכתבה שתעשה לכם סדר.

כל מערכת אזעקה לבית והמאפיינים שלה

אז בראש ובראשונה חשוב להתחיל בזה שכל מערכת אזעקה לבית היא שונה. קיימות מערכות משוכללות וטכנולוגיות יותר לעומת מערכות בסיסיות ופשוטות יותר, ולכן כל אחת מהן תביא אתה מחיר אחר. בנוסף, כל מערכת יכולה להביא אתה אלמנטים שונים, כאשר מערכת אחת יכולה להיות בנויה ממצלמות אבטחה בלבד, לצד מערכת אחרת שתביא אתה לצד המצלמות גם חיישני דליפת גז, גלאי עשן, מערכת של בית חכם ועוד.

ייצור, תכנון והתקנה – חבילת הכל כלול

דבר נוסף שחשוב לציין בנוגע למערכת אזעקה לבית הוא שמדובר כאן על חבילה אחת שאתם מקבלים אותה כמקשה אחת. בתהליך אל עבר רכישת מערכת אזעקה לבית אתם לא משלמים על כל חלק בנפרד, אלא על חבילה שלמה שכוללת גם את המערכת עצמה וגם את כל מה שהיא דורשת – בדיקות מקדימות, תכנון לפי הבית הספציפי שלכם ועוד.

אז מה המחיר של מערכת אזעקה לבית?

בהתאם לכל הדברים שציינו כאן, ניתן להבין שמדובר על טווח מחירים רחב במיוחד. קיימות מערכות שתוכלו לרכוש בכ-1,000 ש"ח בלבד, לעומת מערכות מתקדמות שיוכלו להגיע גם למחירים של 10,000 ש"ח ואף יותר.

אנחנו בחברת ריסקו מציעים לכם מגוון אדיר של מערכת אזעקה לבית, כך שתוכלו למצוא אצלנו את המערכת שמתאימה לכם באופן מדויק. אנחנו מזמינים גם אתכם ליצור אתנו קשר ולקבל מאתנו את כל האפשרויות השונות, הייעוץ והליווי בדרך לבחירה הכי מדויקת בשבילכם.

פוסטים נוספים

מערכת אזעקה אלחוטית

מי צריך בכלל מערכת אזעקה אלחוטית?

עולם מערכות האזעקה הוא אחד העולמות הכי מפותחים וטכנולוגיים היום. עם השנים הלך והתפתח התחום הזה, שהוביל למהפכה של ממש בקרב חייהם של אנשים רבים

רוצים לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית ממתקין מוסמך?

השאירו את פרטיכם ומתקין המוסמך להתקין מערכות ריסקו באזורכם יצור עמכם קשר בהקדם!

קבוצת RISCO הינה מובילה טכנולוגית בשוק פתרונות האבטחה העולמי, עם מיליוני לקוחות מרוצים ומשרדים אזוריים ברחבי העולם. מוצרי האבטחה של ריסקו מיועדים לכל סוג של התקנה – מהתקנה ביתית דרך עסקים ועד פרויקטים מורכבים מרובי סניפים. לגלאים המקצועיים של ריסקו טכנולוגיות ייחודיות המבטיחות יכולות גילוי מתקדמות ואמינות מוכחת.

צור קשר

Copyright RISCO Group LTD. All rights reserved | תנאי שימוש | מדיניות פרטיות

רגע לפני
שאתם
עוזבים...
אל "תשברו את הראש" בעצמכם!
השאירו פרטים ומתקין מוסמך, אמין ומקצועי
של ריסקו יתן לכם הצעת מחיר הוגנת!