העלות של מערכת אבטחה לבית

hand presenting model house home loan campaign

בשנים האחרונות ניתן לצפות בעלייה חדה בביקוש למערכת אבטחה לבית. אחוזי הפריצות לבתים מזנקים בשנים האחרונות, בעקבות כל מיני גורמים חיצוניים כלכליים, ולכן אנשים רבים מעוניינים להגן על הרכוש שלהם וכמובן גם על בני הבית באמצעות מערכת אבטחה לבית. מערכת שכזו היתה אולי בעבר מצרך נדיר ויקר מאוד, אולם היום העלות של מערכת אבטחה לבית היא הרבה יותר נוחה ונגישה למרבית האוכלוסייה במדינת ישראל. אז מה המחיר שלה ומה חשוב שתדעו עליה? הנה כמה מהפרטים שכדאי שתכירו.

מערכת אבטחה לבית היא לא עניין יקר כל כך

אז נכון, לא מדובר כאן על הוצאה של כמה עשרות שקלים אלא על הוצאה של כמה אלפי שקלים, אבל חשוב לציין שמדובר על הוצאה חד פעמית שתלווה אתכם לטווח הארוך של לפחות כמה שנים טובות, אם לא יותר. בכל מקרה, גם אם ההוצאה נראית לכם יקרה, בסופו של דבר התמורה שמערכת אבטחה לבית מביאה איתה בהחלט שווה את זה, אז הנה קצת מספרים.

באופן עקרוני מערכת אבטחה לבית מתחלקת לשני חלקים – קווית או אלחוטית. מערכת אבטחה לבית מהסוג הקווי תביא איתה מחירים שינועו בדרך כלל בין 1000 ש"ח ל-2000 ש"ח, ואילו מערכת אבטחה לבית מהסוג האלחוטי תביא איתה מחיר קצת יותר יקר, שיכול להגיע לבין 3000 ש"ח ל-5000 ש"ח, ולפעמים אף יותר.

מה כוללת מערכת אבטחה לבית?

מערכת אבטחה לבית יכולה לכלול, באופן עקרוני, את כל האלמנטים שאתם בוחרים לצרף אליה. תוכלו להסתפק במערכת בסיסית עם מצלמות אבטחה, ותוכלו גם להוסיף אליה גלאי עשן, גלאי דליפות גז, קודן, מערכת בית חכם ועוד. כמובן שבהתאם לתוספות המחיר של מערכת אבטחה לבית יעלה.

לקנות מערכת אבטחה לבית בביטחון מלא עם ריסקו

אנחנו בריסקו מציעים לכם מגוון אדיר של דגמי מערכת אבטחה לבית, עם כל התוספות הטכנולוגיות הרלוונטיות שיכולות להעניק לכם את השקט הנפשי שאותו אתם כל כך מחפשים. בין אם אתם עובדים בבית או מחוצה לו, ובוודאו בזמנים שבהם אתם נמצאים בחופשה – המערכת היא זו שתוכל לאפשר לכם חיים שקטים. צרו איתנו קשר ונשמח לסייע.

פוסטים נוספים

מערכת אזעקה אלחוטית

מי צריך בכלל מערכת אזעקה אלחוטית?

עולם מערכות האזעקה הוא אחד העולמות הכי מפותחים וטכנולוגיים היום. עם השנים הלך והתפתח התחום הזה, שהוביל למהפכה של ממש בקרב חייהם של אנשים רבים

רוצים לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית ממתקין מוסמך?

השאירו את פרטיכם ומתקין המוסמך להתקין מערכות ריסקו באזורכם יצור עמכם קשר בהקדם!

קבוצת RISCO הינה מובילה טכנולוגית בשוק פתרונות האבטחה העולמי, עם מיליוני לקוחות מרוצים ומשרדים אזוריים ברחבי העולם. מוצרי האבטחה של ריסקו מיועדים לכל סוג של התקנה – מהתקנה ביתית דרך עסקים ועד פרויקטים מורכבים מרובי סניפים. לגלאים המקצועיים של ריסקו טכנולוגיות ייחודיות המבטיחות יכולות גילוי מתקדמות ואמינות מוכחת.

צור קשר

Copyright RISCO Group LTD. All rights reserved | תנאי שימוש | מדיניות פרטיות

רגע לפני
שאתם
עוזבים...
אל "תשברו את הראש" בעצמכם!
השאירו פרטים ומתקין מוסמך, אמין ומקצועי
של ריסקו יתן לכם הצעת מחיר הוגנת!