המרכיבים השונים של מערכת אזעקה לבית

beautiful red brick house with decorative lights

מערכת אזעקה לבית היום היא בהחלט לא מה שאתם מכירים מפעם. חברות טכנולוגיות רבות עברו כברת דרך ארוכה על מנת לקחת את המערכת כפי שהיא, ולשכלל אותה עד לכדי מצב שהיא סופר מתקדמת, סופר טכנולוגית, וסופר יעילה עבורכם בכל רגע נתון ביום ומכל מקום שבו תהיו. היום נספר לכם על המרכיבים השונים של מערכת אזעקה לבית שיוכלו להעניק לכם את הרוגע, השקט הנפשי והראש הנקי מכל דאגות, אז קדימה – בואו נתחיל.

מערכת אזעקה לבית – נתחיל מהמצלמות

אז מצלמות אבטחה הן חלק בלתי נפרד ממערכת אזעקה לבית. המצלמות הן הבסיס לאותו שקט נפשי שעליו אנחנו מדברים, משום שברגע שאתם רואים בעיניים מה קורה בבית שלכם – אתם כבר יכולים להיות רגועים יותר. המצלמות מתחברת למערכת האעזקה, וברגע שמתבצעת תנועה חשודה כלשהי – אתם מיד מקבלים על כך התראה לטלפון הנייד שלכם.

גלאי דליפות גז וגלאי עשן – הכרחיים היום בכל מערכת אזעקה לבית

בבית שלכם ייתכן שאתם עושים שימוש בבישולים באמצעות בלוני גז, וכמובן גם משתמשים בלא מעט מכשירי חשמל. מדובר כאן על שני אלמנטים שעלולים ברגע אחד להפוך לאסון, עם שריפה שתפרוץ בבית או דליפת גז שמסוכנת מאוד לכם ולבני המשפחה שלכם.

מהסיבה הזו בדיוק, מערכת אזעקה לבית חייבת לכלול גם אלמנטים של גלאי דליפות גז וגלאי עשן. הגלאים הם בעלי רגישות גבוהה במיוחד, כך שכבר בתחילתה של השריפה או הדליפה אתם תוכלו לקבל על כך התראה ולפעול בהתאם. מדובר כאן על אלמנטים מצילי חיים, לא פחות, ולכן לא מומלץ לוותר עליהם.

מערכת אזעקה לבית חייבת להיות איכותית ומקצועית

אם החלטתם להתקין מערכת אזעקה לבית, אתם חייבים לרכוש אותה במקום אמין שיוכל להתקין אותה בצורה מקצועית, וכן לעזור לכם בעת כל תקלה, בעיה או התלבטות. אנחנו בחברת ריסקו מציעים לכם את כל אלו במקום אחד מרוכז.

עובדי החברה מחזיקים בידע וניסיון רבים הדרושים כדי לסייע לכם לבחור את המערכת הטובה ביותר עבורכם, אז צרו איתנו קשר ונשמח לעמוד לצידכם ולסייע בכל שאלה!

פוסטים נוספים

מערכת אזעקה אלחוטית

מי צריך בכלל מערכת אזעקה אלחוטית?

עולם מערכות האזעקה הוא אחד העולמות הכי מפותחים וטכנולוגיים היום. עם השנים הלך והתפתח התחום הזה, שהוביל למהפכה של ממש בקרב חייהם של אנשים רבים

רוצים לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית ממתקין מוסמך?

השאירו את פרטיכם ומתקין המוסמך להתקין מערכות ריסקו באזורכם יצור עמכם קשר בהקדם!

קבוצת RISCO הינה מובילה טכנולוגית בשוק פתרונות האבטחה העולמי, עם מיליוני לקוחות מרוצים ומשרדים אזוריים ברחבי העולם. מוצרי האבטחה של ריסקו מיועדים לכל סוג של התקנה – מהתקנה ביתית דרך עסקים ועד פרויקטים מורכבים מרובי סניפים. לגלאים המקצועיים של ריסקו טכנולוגיות ייחודיות המבטיחות יכולות גילוי מתקדמות ואמינות מוכחת.

צור קשר

Copyright RISCO Group LTD. All rights reserved | תנאי שימוש | מדיניות פרטיות

רגע לפני
שאתם
עוזבים...
אל "תשברו את הראש" בעצמכם!
השאירו פרטים ומתקין מוסמך, אמין ומקצועי
של ריסקו יתן לכם הצעת מחיר הוגנת!