fbpx
אזעקה לבית

אזעקה לבית

הדגמים הטובים ביותר ב-2023

שוקלים להתקין אזעקה לבית?

לא פעם אנחנו מסתובבים בין חנויות שונות בקניון, מוצאים לעצמנו פריט, משלמים עליו ומוכנים לצאת מהחנות. הסיטואציה הזו נגמרת לא פעם בכך שהמוכר או המוכרת שכחו להסיר מהמוצר שקנינו את התג האלקטרוני שלו, ואנחנו מוצאים את עצמנו בלב לבם של צלילי אזעקה שנשמעים מכל עבר. מצד אחד מדובר על סיטואציה לא ממש נעימה, אך מצד שני אפשר בהחלט להבין את הרעיון שעומד מאחוריה – מניעת גניבות ופריצות מאנשים שמתכוונים לבצע אותן.

מטרתה של המערכת

מטרת האזעקה היא להתריע מפני גניבה, וברגע הזה אנחנו נפנה בחזרה אל המוכרים, ונבקש מהם להסיר את התג האלקטרוני המדובר. אם נשים לרגע את הסיטואציה הלא נעימה בצד, נגלה שרעיון האזעקה הוא רעיון מצוין שיכול להגן על החנות מפני פריצות וגניבות. אותו מקרה עובד גם בבית שלנו, ולכן אזעקה לבית היא פתרון לא פחות ממושלם גם עבורכם. כשמדברים היום על מערכת אזעקה לבית, מדברים על מערכת הרבה יותר משוכללת, טכנולוגית ומתקדמת מבעבר, ולכן ניתן להבחין בנהירה גדולה של עשרות אלפי אנשים מדי שנה, שממהרים להתקין אותה בבית שלהם. אז מה צריך לדעת עליה? במאמר זה נספר לכם הכל.

אזעקה לבית
אזעקה לבית
תוכן עניינים לניווט מהיר

LightSYS Plus –
המערכת ההיברדית העוצמתית ביותר!

עולם חדש של אפשרויות לכל סוג וגודל של התקנה.

לייטסיס+ המערכת ההיברידית החדשה של ריסקו, משלבת בתוכה את כל התכונות והיתרונות של לייטסיס ושל פרוסיס פלוס, למערכת אבטחה עוצמתית אחת. לייטסיס+ תוכננה להתאמה לצרכים ולדרישות של כל גודל או סוג של התקנה – ממגורים ועסקים קטנים עד בינוניים ועד מתקנים מסחריים ואבטחה גבוהה, המאפשרים עד 512 אזורים בפאנל אחד!

גמישה מספיק להתאים להתקנות המורגבות ביותר ולמאות אזורים

חכמה מספיק להבחין בין אירועי אזעקה אמיתיים לאזעקות שווא

חזקה מספיק להשתלב עם מגוון רחב של מוצרים ופתרונות

LightSYS RisControl
HEB

האפליקציה ושירותי הענן של ריסקו – ביטחון 24/7 בכל זמן ובכל מקום.

אפליקציית הסמארטפון שלנו מעניקה לכם שליטה מלאה על מערכת האבטחה והבית החכם מכל מקום ובכל זמן, כך שתוכלו לשהות מחוץ לבית או אפילו לצאת לחופשה בראש שקט, ולקבל עדכונים בזמן אמת מהמערכת. 

מה הופך את המתקינים שלנו לטובים ביותר עבורכם?

ריסקו משקיעה משאבים רבים במיון, בחירה והכשרת המתקינים ותשמח להמליץ לכם על מתקין מוסמך באזור מגוריכם. הנה כמה נקודות מעניינות על המתקינים שלנו, שיעזרו לכם לישון בשקט:

מתקין של ריסקו

אזעקה לבית – אם לא השתמשתם בה עדיין, בוודאי אתם מכירים מישהו שכן

מערכת זו היא אחד המוצרים המהפכניים שיש לנו בעולם, וגם אם באופן אישי עוד לא עשיתם בה שימוש, אנחנו בטוחים שאתם יכולים לחשוב לפחות על אדם אחד שמשתמש בה, או על מקום אחד ששמתם לב לקיומה. אזעקה לבית היא הפתרון הטוב ביותר שיכול להיות לכם בכל הנוגע לפריצות ולגניבות, ולכן אנשים רבים כל כך דורשים את התקנתה מדי שנה. אז איך זה עובד בפועל?

האזעקה באה במטרה לאתר תנועות חשודות שמתרחשות בבית. חשבו לעצמכם כמה פעמים הייתם במטבח או בשירותים, ושמעתם צלילים לא מוכרים מאיזור הסלון, ומיד חשבתם לעצמכם האם מישהו לא רצוי נמצא בבית. נכון שזו סיטואציה מוכרת? אז זהו, שאזעקה לבית באה לתת פתרון לעניין הזה, ולשים סוף לתהיות שלכם. באמצעות הפעלת אזעקה לבית תוכלו לדעת שבמידה ומישהו לא רצוי מסתובב לכם בבית, תוכלו לקבל על כך התרעה שתישמע בכל הבית, וגם תבהיל את הפורץ.

היות והשהות בבית שלנו אמורה לספק לנו רגעים שלווים, נעימים ורגועים, אין לנו ספק שאף אחד או אחת מכם היו רוצים לבלות את השהות הזו במחשבות טורדניות, דמיונות וחיפוש אחר צלילים חשודים או תנועות חשודות. מערכת אזעקה לבית מטרתה למנוע מכל אלו לקרות, ולהסב לכם זמנים נעימים במקום הכי בטוח שלכם – הבית שלכם.

מה קורה כשאנחנו לא נמצאים בבית? ובכן, הרבה יותר ממה שאולי דמיינתם

כשאנחנו לא נמצאים בתוך הבית, העניינים האלו הופכים להיות הרבה יותר מורכבים. כשאנחנו לא נמצאים בסביבת מקום, אזעקה לבית עלולה להפוך ללא רלוונטית, משום שאין לנו שום אפשרות לשמוע אותה או לעשות משהו עם העניין. אז זהו, שאם בעבר היינו חסרי אונים – הרי שהיום הוא צורת הפעולה שונה לחלוטין.

אזעקה לבית היום היא מוצר הרבה יותר משוכלל ומתקדם. לא מדובר כאן רק על צלילי אזעקה שנשמעים ברחבי הבית, אלא גם על מערכת שמתחברת באופן ישיר לטלפון הנייד החכם שלכם. התוצאה? פשוט מאוד – באמצעות אפליקציה נגישה אתם מקבלים את ההתרעה מהמערכת, ויכולים לנקוט בצעדים של הזמנת ניידת משטרה, נסיעה הביתה להתמודדות עצמאית ועוד.

עצם החיבור של מערכת אזעקה לבית לטלפון הנייד שלכם מהווה נקודת תפנית חשובה וקריטית ביותר לעניין – אתם פשוט נמצאים בשליטה באופן מוחלט על מה שקורה בבית שלכם, בכל רגע ביום ומכל מקום בארץ ובעולם. הקיום של מערכת אזעקה לבית מאפשר לכם להתנהל בצורה הרבה יותר משוחררת בחיי היום יום שלכם, גם בזמני שגרה של הליכה לעבודה וחזרה הביתה ממנה, וגם בזמני חופשה שבהם אתם נמצאים במרחק, גדול או קטן ככל שיהיה, מהבית שלכם.

מערכת אזעקה לבית משולבת מצלמות

אמצעי נוסף שיכול לעזור לכם להיות בשליטה על הבית גם כשאתם לא נמצאים בתוכו, הוא התקנת מערכת אזעקה לבית שמשלבת מצלמות במעגל אבטחה. ברגע שהבית שלכם מרושת במצלמות, אתם יכולים, באמצעות אותה אפליקציה, להיות עם היד על הדופק ולהסתכל מה קורה בכל פינות הבית – מהכניסה אליו, דרך הגינה או החצר, ועד החדרים הפנימיים ביותר בו. כל אלו נותנים לכם שקט נפשי גדול, ולכן האזעקה היא שימושית ביותר.

היא רלוונטית לא רק לפריצות ולגניבות

מעבר לנושא הפריצות והגניבות, אזעקה לבית היא שימושית גם בתחומים נוספים. אזעקה לבית היום יכולה לכלול בתוכה חיבור ישיר לגלאי עשן וגלאי דליפת גז – שני דברים שבלי התרעה מוקדמת עליהם, עלולים להתפשט ולפגוע בצורה אנושה בבית, הן על חפציו והן על יושביו. אזעקה לבית מסוג כזה יכולה, לא פחות ולא יותר, להציל את החיים שלכם, ולכן אין כאן בכלל התלבטות אם מדובר על מוצר שימושי או לא.

הודות לטכנולוגיות מפותחות ביותר, אזעקה לבית יכולה היום לשמש עשרות אלפי אנשים ברחבי הארץ לשם מיגון בסיטואציות רבות, גם בזמנים שבהם הם נמצאים בבית המגורים ובוודאי בזמנים שבהם הם נמצאים מחוצה לו.

ניתן להבחין היום בעשרות מקרים שמתרחשים מדי יום, שבהם אנשים מקבלים התראה לטלפון הנייד שלהם על דליפת גז או היווצרות של עשן בבית שלהם, והם בהתאם יכולים ליצור קשר עם גורמים כמו מכבי אש, משטרה, אמבולנס ועוד. באופן הזה, יכולים להימנע מאות אם לא אלפי אסונות מדי שנה, והכל בזכות מערכת אחת – מערכת אזעקה לבית.

אילו סוגים של אזעקות לבית קיימים בשוק?

אזעקה לבית היום היא לא מוצר ספציפי ואחיד, אלא עולם שלם של מוצרים שונים שיכולים לספק לכם הגנה על הבית בדרגות שונות ובתחומים שונים. היא יכולה להגיע בפורמט הקווי שלה – פורמט פשוט להתקנה ויעיל ביותר או בפורמט האלחוטי – שמצריך התקנה קצת יותר מורכבת, אך יעיל מאוד ומתקדם ביותר.  אזעקה לבית יכולה להוות פתרון אך ורק מול פריצות, והיא יכולה גם לכלול פתרונות נוספים, כאמור, אל מול דליפות גז, גלאי עשן ועוד.

כמו כן, קיימות אזעקות לבית מתקדמות יותר שיכולות להתחבר לאפליקציה שמלווה אתכם בכל מקום, ולצידה קיימות גם אזעקות מהפורמט הישן יותר. הכל תלוי בבחירה שלכם ובצורך שלכם, ולא פחות חשוב – גם בתקציב שלכם.

אלמנטים נוספים שתוכלו להוסיף למערכת אזעקה לבית הם קודן אלקטרוני ומערכת בית חכם, שיוכלו לספק לכם שליטה מרחוק על המוצרים החשמליים בבית, כמו הדלקת או כיבוי הדוד מרחוק, הדלקת או כיבוי המזגן מרחוק, נעילת דלתות הבית בלחיצת כפתור מרחוק ועוד. כל אלו גם יחד מספקים לכם לא רק ביטחון מקסימלי אלא גם נוחות מקסימלית, ואין ספק שזהו הפתרון המושלם עבור כולם: זוגות צעירים, רווקים, אנשים מבוגרים ומשפחות.

ואם כבר דיברנו על תקציב, מה העלויות של אזעקה לבית?

המחיר נקבע בהתאם לסוג האזעקה שתבחרו. ככל שסוג אזעקה לבית שתבחרו יהיה מתקדם יותר, כך המחיר של אזעקה לבית יהיה גבוה יותר, וככל שסוג אזעקה לבית שתבחרו יהיה פשוט יותר, כך מחירו יהיה נמוך יותר.

באופן כללי, כדאי להבחין בין שני סוגי הוצאות כלכליות שתצטרכו לקחת כאן בחשבון. הסוג הראשון הוא הוצאה כלכלית עבור מערכת האזעקה לבית עצמה, ואילו הסוג השני הוא הוצאה כלכלית עבור ההתקנה של מערכת אזעקה לבית. שני סוגי ההוצאות הכלכליות האלו יובילו לכדי קבלת המחיר הסופי עבור מערכת אזעקה לבית.

בואו נבדוק קצת מספרים

כדי שיהיה לכם מושג לקראת מה אתם הולכים כאן, החלטנו להרים את הכפפה ולספר לכם קצת יותר על טווחי המחירים שבהם אתם עומדים לפגוש. באשר להוצאה הכלכלית עבור רכישת מערכת אזעקה לבית, מדובר על טווח מחירים שנע בין 2,000 ש"ח עבור מערכות אזעקה לבית פשוטות, ועד ל- 10,000 ש"ח עבור מערכת אזעקה לבית מסוג מתקדם יותר, וגם יכול להגיע ליותר מכך בעבור מערכת אזעקה לבית שכוללת את כל חלקי המיגון באשר הם.

באשר להוצאה הכלכלית עבור התקנת מערכת אזעקה לבית, אנחנו מדברים על מחירים שנעים ברוב המקרים בין 800 ש"ח ל-1,200 ש"ח. שוב, גם ההוצאה הכלכלית הזו תלויה במורכבות של התקנת מערכת אזעקה לבית.

מערכת אזעקה לבית – אז כדאי לבחור בה או שאפשר גם בלעדיה?

כדי לענות על השאלה הזו, כדאי שנפצל אותה לשני חלקים. מבחינת אפשרות – אתם בהחלט יכולים לחיות גם בלי מערכת אזעקה. מבחינת כדאיות – אין ספק שממש לא מומלץ לכם לחיות בלעדיה. עם הטכנולוגיות פורצות הדרך של היום, אין כל סיבה לא להתקין לעצמכם מערכת אזעקה לבית שתשמור עליכם רגועים ושלווים, ותאפשר לכם להיות בשליטה מוחלטת על כל מה שקורה בבית שלכם, בוודאי בזמנים שבהם אתם לא נמצאים בתוכו.

היות ומדובר היום על תחום כל כך מתפתח, אנחנו בטוחים שתוכלו למצוא מערכת אזעקה לבית שתתאים לכם בול, ותענה לכם על כל צורך בצורה לא פחות ממושלמת. צרו איתנו קשר עכשיו להצעת מחיר!

שאלות נפוצות

המחיר משתנה בהתאם למפרט שאתם רוצים להזמין וגודלו של הנכס. 

כן, יש לנו מתקינים מורשים בפריסה ארצית ובזמינות גבוהה מאוד.

לא, אך תצטרכו להתקין גלאי תנועה ייעודי אשר יתעלם מחיות מחמד עפ"י נתונים של משקל וגובה שנגדיר ביחד מראש.

במידה ואתם רוצים להתקין מערכת אבטחה בנכס קיים, תוכלו לבקש מערכת אלחוטית, אשר אינה דורשת הכנת תשתיות ומעבר צינור דרך קירות. במידה ומדובר בנכס חדש, תוכלו לבקש מהמהנדס או מהאדריכל לתכנן מראש תשתית לצורך העניין.

בזכות טכנולוגיית הענן של ריסקו, אשר נמצאת בפיתוח ושיפורים תמידיים זה עשור, ניתן לצפות בכל זמן ומקום במתרחש אצלכם בבית, בגינה או במשרד. במידה ויש ניסיון פריצה לנכס שלכם תקבלו התראה באפליקציה בזמן אמת. עוד יתרון משמעותית לענן – הוא נותן אפשרות למתקינים שלנו לאתר ולפתור תקלות מרחוק!

דירות מגורים במבנים דורשות בעיקר הגנה פנימית של שטח המגורים. במקרה של בית פרטי, דירת גן, פנטהאוז, או בית עם שטחי מרפסת בצד, כדאי גם לשקול הגנה על אזורים חיצוניים. הגנה התספק שכבה נוספת של אבטחה. במקרה זה, מערכת חיצונית יעילה יותר במקרה של פולשים מכיוון שהיא מתריעה לפני שהפורץ נכנס לבית.

מידע נוסף

31422492 a wooden house and a red padlock unavailable and expensive real estate house insurance security and safety confiscation for debts alarm system seizure of property protection of property rights

למה חשוב להתקין אזעקה ביתית

אזעקת בית היא מערכת אזעקה לבית המיועדת להודיע על מצב חירום ולהבהיר לתושבים שצריך לצאת מהבית למקום מוגן ובטוח. המערכת מורכבת מציוד אלקטרוני הכולל מתגים

קרא עוד »

פוסטים נוספים

מערכת מצלמות אבטחה אלחוטיות

היתרונות שבשימוש במערכות מצלמות אבטחה אלחוטיות לעסקים מערכות מצלמות אבטחה אלחוטיות הפכו בשנים האחרונות לפתרון אבטחה פופולרי עבור עסקים בכל הגדלים. מערכות אלו מציעות מגוון

מערכת אבטחה לעסק

הכלי החיוני: איך לבחור מערכת אבטחה מתאימה לעסק שלכם מערכת אבטחה לעסק היא כלי חיוני להגנה על נכסים, נתונים ועובדים. עם זאת, עם כל כך

רגע לפני
שאתם
עוזבים...
אל "תשברו את הראש" בעצמכם!
השאירו פרטים ומתקין מוסמך, אמין ומקצועי
של ריסקו יתן לכם הצעת מחיר הוגנת!