fbpx
אבטחה מירבית לשקט נפשי

אזעקה אלחוטית

הבחירה הטובה ביותר ב-2023

שוקלים להתקין אזעקה אלחוטית?​

העולם עושה צעדים טכנולוגיים קבועים אל עבר הקדמה, מה שעוזר לנו להנות ממגוון פיתוחים שונים במגוון רחב של ענפים. הטכנולוגיות החדשניות לא פסחו גם על עולם האזעקות, ולכן היום עומדת בפנינו כמות אפשרויות אדירה של מוצרים שונים לאבטחת הבית, המשרד, בית הקפה וחללים אחרים. אזעקה אלחוטית היא אחת מהאפשרויות האלו.

אזעקה זו הצטרפה לאזעקה החוטית / קווית, אשר היתה עד לפני כמה שנים האופציה היחידה שעמדה בפנינו לבחירה. אזעקה אלחוטית, בדומה לטלפונים הניידים, אינה מחוברת לשום קו, וכל האלמנטים שבה מחוברים אחד לשני בצורה אלחוטית. אז מה זה אומר והאם זה כדאי? בעמוד זה ננסה לתת לכם תשובות על כל השאלות כדי שתבינו כיצד היא יכולה לסייע לכם!

אזעקה אלחוטית למשפחה
אזעקה אלחוטית למשפחה
תוכן עניינים לניווט מהיר

LightSYS Plus –
המערכת ההיברדית העוצמתית ביותר!

עולם חדש של אפשרויות לכל סוג וגודל של התקנה.

לייטסיס+ המערכת ההיברידית החדשה של ריסקו, משלבת בתוכה את כל התכונות והיתרונות של לייטסיס ושל פרוסיס פלוס, למערכת אבטחה עוצמתית אחת. לייטסיס+ תוכננה להתאמה לצרכים ולדרישות של כל גודל או סוג של התקנה – ממגורים ועסקים קטנים עד בינוניים ועד מתקנים מסחריים ואבטחה גבוהה, המאפשרים עד 512 אזורים בפאנל אחד!

גמישה מספיק להתאים להתקנות המורגבות ביותר ולמאות אזורים

חכמה מספיק להבחין בין אירועי אזעקה אמיתיים לאזעקות שווא

חזקה מספיק להשתלב עם מגוון רחב של מוצרים ופתרונות

LightSYS RisControl
HEB

האפליקציה ושירותי הענן של ריסקו – ביטחון 24/7 בכל זמן ובכל מקום.

אפליקציית הסמארטפון שלנו מעניקה לכם שליטה מלאה על מערכת האבטחה והבית החכם מכל מקום ובכל זמן, כך שתוכלו לשהות מחוץ לבית או אפילו לצאת לחופשה בראש שקט, ולקבל עדכונים בזמן אמת מהמערכת. 

מה הופך את המתקינים שלנו לטובים ביותר עבורכם?

ריסקו משקיעה משאבים רבים במיון, בחירה והכשרת המתקינים ותשמח להמליץ לכם על מתקין מוסמך באזור מגוריכם. הנה כמה נקודות מעניינות על המתקינים שלנו, שיעזרו לכם לישון בשקט:

מתקין של ריסקו

ההבדלים בין אזעקה אלחוטית לאזעקה קווית 

יכול להיות שחלק מכם נולדו לתוך עולם של טלפונים ניידים, ואילו חלק אחר מכם דווקא זוכר את היום שבו העולם השתנה בעקבות מהפכת הטלפונים הניידים, אבל מה שבטוח הוא שהטלפונים הללו הביאו איתם בשורה אדירה. אם עד אותו הרגע שבו הם נכנסו אל השוק היינו תלויים אך ורק בטלפון הקווי שנמצא בבית שלנו, הרי שעם כניסתם של הטלפונים הניידים יכלנו להתחיל לעשות שימוש בטלפונים שאינם מחוברים לשום קו. אותו הדבר עובד היום גם עם אזעקה אלחוטית! ההבדל ביניהן הוא לאו דווקא ברמת האבטחה, אך אופן ההתקנה והפונקציונליות הוא זה שיוצר ביניהן את הפער. בעיקרון כשרוצים להתקין אזעקה אלחוטית בבית קיים, נהוג לבחור במערכת אלחוטית כדי לא לשבור קירות ולהיכנס לעלויות מיותרות.

אזעקה אלחוטית – מה היא כוללת?

כדי להבין את הסנכרון בין כל האלמנטים שמרכיבים את המערכת של האזעקה, כדאי להבין מה היא כוללת. מערכת אזעקה אלחוטית תפקידה הוא להזהיר אותך בפני ניסיון פריצה לנכס, ולכן כוללת בעיקר מצלמות אבטחה, גלאי תנועה, גלאי חום ועוד. ככל שקיימים יותר אלמנטים במערכת כך היא יכולה לספק הגנה מקסימלית יותר, ולהשאיר אתכם שקטים לגבי מה שמתרחש בבית או בבית העסק שלכם.

אגב, מה שקשור לקודן, גלאי עשן, גלאי דליפת גז, מערכת נעילה ומערכת בית חכם משתייך בדר"כ למערכת אבטחה, והבחירה תלויה כמובן בצרכים שלכם. חלק מהאנשים יסתפקו באזעקה אלחוטית עם אלמנטים מועטים וחלק מהם יעדיפו להתמגן עם כלל האלמנטים לשם קבלת רמות האבטחה המקסימליות.

מצלמות האבטחה עוזרות לכם להיות בשליטה גם מרחוק

אנשים שעוזבים את הבית למשך שעות ארוכות, ובוודאי שלמשך כמה ימים, בין אם לצרכי עבודה ובין אם לצרכי נופש, רוצים להבטיח שהם יודעים בכל רגע נתון מה קורה בבית שלהם. בסופו של דבר, בבית שלנו מאוחסנים כל החפצים הכי חשובים לנו – החל ממחשבים נייחים, תכשיטים יקרי ערך, כספים ועוד. אז נכון, כנראה שלא תשבו כל היום מול הטלפון הנייד שלכם ותצפו במצלמות, אבל הצצה קטנה בהן אחת לכמה שעות בהחלט יכולה לעשות לכם הרגשה קצת יותר רגועה על הלב.

כמובן שכאשר העניינים מקבלים תפנית על ידי זיהוי תנועה חשודה ע"י הגלאים, מה שמקפיץ לפעולה את מצלמת האבטחה הספציפית ונותן לכם תמונת מצב בזמן אמת ללא צורך לעבור בין אפליקציות.
 הדבר יעזור לכם לקלוט את המתרחש באותו הרגע, ולהזעיק אנשי מקצוע, את כוחות המשטרה וכמובן גם את השכנים לסיוע ראשוני.

האלמנטים השונים תורמים לביטחון הכללי שלכם

אז אולי זה נדמה לכם שאתם לא זקוקים לכל האלמנטים האלו, אבל תאמינו לנו – יכול להיות שאתם זקוקים להם ואתם בכלל לא מודעים לכך. ראשית, המשמעות העיקרית של התקנת אזעקה אלחוטית בבית היא הגנה על הבית מפני פריצות על ידי "אורחים" שלא ממש רצויים על ידכם. אזעקה אלחוטית יכולה לזהות תנועות חשודות שמתרחשות בתוך הבית או בית העסק שלכם ובסביבתם, ולהתריע על כך. באופן הזה, בין אם אתם נמצאים בתוך הבית או בית העסק ובוודאי כאשר אתם נמצאים מחוצה להם – אתם עדיין יכולים להיות בשליטה על מה שקורה בהם ובסביבתם.

משמעויות נוספות

מעבר למשמעות הראשונית הזו, קיימות עוד משמעויות לא פחות חשובות להתקנה של אזעקה אלחוטית. גלאי עשן, לדוגמה, יכולים למנוע שריפה בבית או בבית העסק שלכם, על ידי זיהוי של עשן אשר יוצא ממקור אש חשוף במבנה. גלאי דליפת גז, בדומה לגלאי עשן, מזהים גז שדולף ומתריאים על הסכנה. באופן הזה, כאשר אתם מקבלים התראה מוקדמת לפני שהאסון קורה, אתם יכולים להזמין את בעלי המקצוע שיוכלו לטפל בכל תקלה, ולהימנע מסכנה שמעמידה את החיים שלכם ואת החיים של בני המשפחה או העובדים שלכם בסיכון ממשי.

מה ההבדל במחיר של אזעקה אלחוטית לעומת אזעקה קווית?

מה ששמעתם הוא אכן נכון, וברוב המקרים אם לא בכולם – מוצרים אלחוטיים יהיו יקרים יותר, לפעמים בצורה משמעותית ביותר, ממוצרים קווים. מה שבטוח הוא שאזעקה אלחוטית מביאה איתה נוחות שימוש נפלאה והתקנה קלה, ולכן המחיר ברוב המקרים שווה מאוד את התמורה.

אז כדי להבין מה המחיר של אזעקה אלחוטית חשוב לדעת שמדובר כאן על מחיר שמתחלק לשני חלקים. החלק הראשון מתייחס להתקנה של אזעקה אלחוטית, ואילו החלק השני מתייחס למחיר של אזעקה אלחוטית בעצמה. באשר להתקנה של אזעקה אלחוטית, מדובר כאן על בין 1,200 ש"ח ל-2,000 ש"ח ברוב המקרים, ואילו מחיר האזעקה עצמה יכול לעמוד על טווח מחירים יחסית רחב שנע בין 2,000 ש"ח ועד 10,000 ש"ח ויותר – הכל בהתאם לאלמנטים שתרצו לשלב בתוכה.

עצת הזהב: אזעקה אלחוטית עושים רק עם אנשי מקצוע מנוסים

הרבה פעמים נושא המחיר הוא מתעתע, ואנשים רבים נוטים לבחור בהצעת המחיר הנמוכה ביותר, על אף שלפעמים התמורה שהם יקבלו לא תהיה בהכרח הטובה ביותר. בכל הנוגע להתקנת אזעקה אלחוטית בבית, אנחנו ממליצים לכם לא להתפשר על העניין, אפילו לא לרגע. מדובר כאן על מוצר חשוב שעומד לבצע תפקיד מרכזי בבית שלכם – לשמור על החפצים שלכם, וכמובן גם עליכם ועל בני ביתכם. לכן, כשאתם עומדים לקראת התקנת אזעקה אלחוטית – אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר.

זה הזמן להתקין אזעקה גם בנכס שלכם!

אנחנו בחברת ריסקו לא מתפשרים לרגע על האיכות – לא של המוצרים שלנו ובוודאי שלא של העובדים שלנו. אנחנו שומרים על סטנדרטים גבוהים ביותר בכל הנוגע להתקנת המערכות שלנו, אשר מתבצעת באמצעות מתקינים מורשים בלבד, אשר מספקים שירות מעולה, זמינות גבוהה ומחירים הוגנים.

במידה ואתם מתלבטים האם לרכוש לעצמכם אזעקה אלחוטית לבית או לעסק, השאירו פרטים ומתקין מוסמך מטעמנו יצור אתכם קשר ויגיע אליכם עם כל הציוד הנדרש על מנת לייצר לכם מעטפת ביטחון מדהימה. נהיה בקשר בקרוב!

שאלות נפוצות

המחיר משתנה בהתאם למפרט שאתם רוצים להזמין וגודלו של הנכס. 

כן, יש לנו מתקינים מורשים בפריסה ארצית ובזמינות גבוהה מאוד.

לא, אך תצטרכו להתקין גלאי תנועה ייעודי אשר יתעלם מחיות מחמד עפ"י נתונים של משקל וגובה שנגדיר ביחד מראש.

במידה ואתם רוצים להתקין מערכת אבטחה בנכס קיים, תוכלו לבקש מערכת אלחוטית, אשר אינה דורשת הכנת תשתיות ומעבר צינור דרך קירות. במידה ומדובר בנכס חדש, תוכלו לבקש מהמהנדס או מהאדריכל לתכנן מראש תשתית לצורך העניין.

בזכות טכנולוגיית הענן של ריסקו, אשר נמצאת בפיתוח ושיפורים תמידיים זה עשור, ניתן לצפות בכל זמן ומקום במתרחש אצלכם בבית, בגינה או במשרד. במידה ויש ניסיון פריצה לנכס שלכם תקבלו התראה באפליקציה בזמן אמת. עוד יתרון משמעותית לענן – הוא נותן אפשרות למתקינים שלנו לאתר ולפתור תקלות מרחוק!

דירות מגורים במבנים דורשות בעיקר הגנה פנימית של שטח המגורים. במקרה של בית פרטי, דירת גן, פנטהאוז, או בית עם שטחי מרפסת בצד, כדאי גם לשקול הגנה על אזורים חיצוניים. הגנה התספק שכבה נוספת של אבטחה. במקרה זה, מערכת חיצונית יעילה יותר במקרה של פולשים מכיוון שהיא מתריעה לפני שהפורץ נכנס לבית.

רוצים לקבל הצעת מחיר ממתקין מוסמך?

השאירו את פרטיכם ומתקין המוסמך להתקין מערכות ריסקו באזורכם יצור עמכם קשר בהקדם!

מידע נוסף

31422492 a wooden house and a red padlock unavailable and expensive real estate house insurance security and safety confiscation for debts alarm system seizure of property protection of property rights

למה חשוב להתקין אזעקה ביתית

אזעקת בית היא מערכת אזעקה לבית המיועדת להודיע על מצב חירום ולהבהיר לתושבים שצריך לצאת מהבית למקום מוגן ובטוח. המערכת מורכבת מציוד אלקטרוני הכולל מתגים

קרא עוד »

פוסטים נוספים

מערכת מצלמות אבטחה אלחוטיות

היתרונות שבשימוש במערכות מצלמות אבטחה אלחוטיות לעסקים מערכות מצלמות אבטחה אלחוטיות הפכו בשנים האחרונות לפתרון אבטחה פופולרי עבור עסקים בכל הגדלים. מערכות אלו מציעות מגוון

מערכת אבטחה לעסק

הכלי החיוני: איך לבחור מערכת אבטחה מתאימה לעסק שלכם מערכת אבטחה לעסק היא כלי חיוני להגנה על נכסים, נתונים ועובדים. עם זאת, עם כל כך

רגע לפני
שאתם
עוזבים...
אל "תשברו את הראש" בעצמכם!
השאירו פרטים ומתקין מוסמך, אמין ומקצועי
של ריסקו יתן לכם הצעת מחיר הוגנת!